Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért az ilyen lányok ma a...

Miért az ilyen lányok ma a példaképek?

Figyelt kérdés

Instagrammon meg Tiktokon látom ezt.

Rengeteg tizenéves lány olyan ruhában van amiből a hasa vagy a melle kint van, vagy pedig mindkettő. Sminkelik magukat, de nem szolidan hanem egy kiló vakolat van rajtuk. Néhányan még a feneküket is mutogatják. Meg hosszú műkörmük is van sokszor.

Az emberek meg oda írják hogy jajj milyen szépek, ő a példaképük. Ha valaki pedig oda meri írni hogy mit teszi ki mindenét meg túl sok smink van rajta azt írják vissza nekik hogy csak irigyek rájuk, meg mit foglalkoznak velük?

De ha elfedi valaki az arcát sminkel persze hogy szép. És én nem értem minek kell kitenni mindenét, amikor valaki anélkül is lehet szép és figyelemfelkeltő. És mért az ilyen lányok ma a példaképek?

Tisztelet a kivételnek.



2019. júl. 3. 14:38
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

#7 egyáltalán nem az a bajom. Nem szeretnék úgy kinézni.

Akik nem engem támadó, hasznos választ írtak annak köszönöm a válaszát.

2019. júl. 4. 18:42
 12/14 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül példaképek;vagy nem feltétlenül 100%ig ilyenek:)
2019. júl. 4. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
De azért elgondolkodhatnál a "téged támadó" kommenteken is. Főleg azén, aki a pedofiliárol írt. Mért kell folyton uszítani a fiatal lányok ellen mindenkit?Vannak olyan lányok oké, de annyira nyomatjátok, hogy már mindenki ezen kattog és már minden apró kis dolog miatt könnyelműnek vesztek egy egyszerű lányt is. Az meg tényleg senkit nem érdekel, hogy sok beteg ember meg gyerekekre veri.
2019. szept. 23. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:

#8

Karen


Gondolom nem volt társadalomismeret órád

(vagy csak nem tudod hány óra van délben)

2021. jan. 26. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!