Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha nem a vékony lányok lennéne...

Ha nem a vékony lányok lennének a divatikonok "példaképek" akkor is zavarna az a pár plusz kiló? (bővebben lennt)

Figyelt kérdés

jóformán mindenki azért akar lefogyni,mert azt hiszik,hogy dundin nem szépek? hogy manapság csak a vékony lányok a szépek,szexik? vagy miért van ez a nagy fogyási őrület?


amúgy szerintem nem is fogyni kéne,hanem normálisan étkezni,és akkor nem lenne ekkora kg különbség a 40 kg-os anorexiás és a 200kgos túlsúlyos ember között.


legszívesebben bezáratnám az össze ilyen gyorséttermet.

és előírnám,hogy minden étkezésre szánjanak az emberek (akárhol is vannak) minimum fél órát.


és akkor mindenkinek normális súlya lenne. (remélhetőleg)


Nektek mi erről a véleményetek?


2009. okt. 12. 21:16
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
66%

Hát valszeg akkor nem zavarna az a 4-5 kg fölösleg rajtam.

Próbálok egészségesen étkezni és sportolni egy pár hete, és sokkal jobban érzem magam, de nem mindig van idő a rendes kajára sajnos :(

Amúgy csak azért zavar, hogy van hájam, mert ha felveszek egy pólót akkor megbámulnak az emberek és rosszul érzem magam a vékony osztálytársaim között...

De remélem az életmódváltással tudok ezen változtatni vagy elfogadni magamat.

2009. okt. 12. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
65%
Kit zavar a pár plusz kiló? Gondolom téged, mert olyan férfi szerintem nincs aki a 60 kg-os lánnyal nem jön össze csak a 48 kg-ossal. A 200 kg pedig nem pár plusz kiló. Most ez a divat, de majd lecseng és lehet megint a teltebb lányok lesznek divatba. Az pedig hülyeség hogy bezáratni minden gyorséttermet és akkor mindenkinek normális súlya lenne. Valaki genetikailag hajlamosabb a hízásra, valaki pedig eszik mindenfélét és mégsem hízik. Valaki megeszik 1 tábla csokit rámegy plusz 1 kg, valaki megeszik 5-öt és semmi változás. Anyagcserétől is függ, meg hát gének.
2009. okt. 12. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
71%
én 50 kilós vagyok és néha eszem gyorsétteremben, ezzel szerintem semmi baj sincs, nem attól a néhány alkalomtól hízik meg az ember. Szóval az nem lenne megoldás, mert aki szeret nassolni meg állandóan ilyesmivel tömni magát az találna rá más módot. a boltokat meg nem zárathatod be. én inkább arra ösztönöznék mindenkit hogy sportoljon és ne a tv meg a számítógép előtt üljön állandóan. meg azt is észrevettem , hogy az embereknek nincsenek hobbijaik. általában az a családi program hogy bevásárolnak és este egy jót vacsoráznak utána meg nasi a tv előtt. Szóval inkább a rendszeres testmozgás kéne.
2009. okt. 12. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
69%

Nem a gyorséttermeket kell bezárni!

Nekem mint ffi-nak nincs semmi bajom a pár plusz kilóval...

sőt, nem egy olyan haverom van, aki szintén így gondolkodik...

De a 100-al már van!

2009. okt. 12. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
86%

Ehhez nem elég csak az étkezéseken változtatni, kell hozzá testmozgás is, de ez olyan gyakran szajkózott téma, hogy csak na...

Viszont a kérdésedre válaszolva, szerintem akkor nem zavarná az embereket. Nézd meg a régi képeket, ahol telt, majdhogynem kövér, fehér bőrű, hurkás nőket festettek le, szinte csak egy lepedőben. Mert akkor az volt a szép. Szerintem a mai topmodellektől iszonyodhattak akkoriban. (bár a mai topmodellektől én most is iszonyodok)

Azonban vannak olyanok, mint pl. én, akiket már csak egy kis felesleg is zavar. Van rajtam mit fogni, nem azt mondom, de sokkal szebb lenne az arcom, csinosabb lennék, ha lenne rajtam pár szép, gömbölyítő kiló. De az életvitelem sportos, és nem érzem jól magam, ha van rajtam felesleg. Ez emberfüggő. De az emberek nagy részét, egyáltalán nem zavarnák szerintem a kilók akkor.

2009. okt. 12. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
79%

Így se zavar, nem nagyon izgat, hogy mi a divat. Olyan csaj vagyok, aki szeret jókat enni, főzni, ezek számomra sokkal fontosabbak, minthogy beleférjek abba a skatulyába, amiben már így is túl sokan vannak...

:)

2009. okt. 12. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
73%
bevallom, akkor nem zavarna.
2009. okt. 12. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
49%

A vékony lányok szexik. A kövérek tunya disznók. Azért a soványak a divatikonok mert az a szép.

gyorsétterem úh dekár hogy nincs kedvem regényt írni.

Ez süket duma. nehogy egy kövér azt mesélje már be nekem hogy a gyorsétterem miatt hízott el. Nem kell megvárni amég tíz kilós meg ilyen nagy súlyfelesleg lesz és le kell adni már a két kiló pluszt is...

2009. okt. 12. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
62%
Szerintem a legtöbb ember az alkoholtol, szalonától, mozgáshiánytól hízik nem a gyorsétermi kajától. Ha zsíroskenyére van csak pénzed hiába ülsz felete 1 félórát.
2009. okt. 12. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
39%

Én szeretem a duci lányokat.


Az étkezési kultúránkat pedig elb@szták a gyorséttermek, ahogy írtad!

2009. okt. 12. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!