Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nektek mi volt életetek...

Nektek mi volt életetek legnagyobb kalandja?

Figyelt kérdés

2019. júl. 4. 17:09
 1/8 anonim ***** válasza:
55%
Az egyetemi éveim
2019. júl. 4. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
77%
A gyerekeim. Remélem életem végéig szóló, állandóan változó kaland.
2019. júl. 4. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
90%

Egyszer csak beállított az otthonomba egy rakás törpe meg egy mágus, kizabálták az éléskamrámat, aztán pedig lelkifurdalást okoztak nekem és rászedtek hogy menjek velük és lopjak el nekik egy hülye kavicsot egy sárkánytól...


Azok voltak ám a fura napok.

2019. júl. 4. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Mentem egy barátnőmhöz, aki a családjával egy erdős területen lakik...És útközben megtámadott egy őzbak és ha egy környékbeli ember épp nem ott jött volna hazafelé, szerintem simán felnyársalt volna a szarvával és ott haltam volna meg. Egy szarva volt amúgy, mert mint kiderült, egy idióta környékbeli befogta háziállatnak és levágta az egyik szarvát valamiért...Aztán az őzbak kiszabadult a kertjéből, én meg épp arra jártam..:D 21l
2019. júl. 4. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Volt 1-2 internetről megismert barátnőm. Hozzájuk lemenni vidékre, első találkozás, majd kapcsolat. Eléggé kalandos volt a magamfajta otthon ülős fiatalnak.


Nagy kalandként éltem meg az első túraautó versenyt is a Hungaroringen. Kijutni HÉV-vel, gyalog, meg az egész helynek, versenypályának volt egy hangulata amikor már messziről hallottuk a motorok zaját. Azóta évente többször járok, ár sokkal inkább megszokás.


Másik kaland az volt, mikor gondoltam egyet és kimentem egy Esztergom-Szentendre túrázásra. 40-50 km. Alig találkoztam emberrel, egyedül voltam az erdőben, rám is esteledett. Illetve később is volt 1-2 túrázás, vaddisznóval találkozás, viharos eső, miegymás.


Volt, hogy szakadt az eső, zúgtak a levelek, és tök sötét is volt, telefon is lemerülés határán volt, ott eléggé para volt menni.


Igazából csak ilyen "kis" kalandjaim voltak, semmi nagy világmegváltó dolog, de örülök hogy megtörténtek.

2019. júl. 4. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az egész életem az :D
2019. júl. 4. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Több is volt, de ha csak egyett lehet mondani akkor el jutottam a tengerpartra.
2019. júl. 4. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ja és nem a délre ha nem az északira, télen :-D
2019. júl. 4. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!