Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy tudnám kiégetni magam?

Hogy tudnám kiégetni magam?

Figyelt kérdés
Azt akarom, hogy ne fájjon semmi. Apatikus akarok lenni.
2019. júl. 5. 10:47
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én most pont ebben az állapotban vagyok. Az elmúlt pár hónap teljesen kicsinált, a sok stressz, a felkavaró érzelmek, az állandó aggódás, hogy mi lesz. Nem találtam önmagam, most meg úgy érzem, hogy elvesztem. Szerintem ne akarj belekerülni ebbe az állapotba, kimászni ezerszer nehezebb belőle, mint beleesni...
2019. júl. 5. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Lobotómia
2019. júl. 5. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én is ilyen vagyok, sajnos nem csak a rosszat veszi el.


Nekem rohadt jó életem van, voltam depressziós tudom milyen amikor az ember nem tudja értékelni a jót. Most kb hasonlóan értékelem, nem érdekel sem jó, sem rossz. Sikert sikerre halmozva "ok ez is meg van, következő". Nincs meg az a sikerélmény ami másoknál, persze a kudarc érzése sem lenne meg, ha lenne ilyen.


Miért akarod ezt? Gondolom valami erős negatív behatás ért és azt hiszed ez a helyes út.

2019. júl. 5. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Miért akarod ezt?
2019. júl. 5. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Va pár oka, de lényegtelen, hogy mik azok.
2019. júl. 5. 19:01
 6/7 anonim ***** válasza:

#5

Anélkül, hogy lebecsülném a problémáidat, elmondanám, ha olyan súlyúak lennének, akkor nem kellett volna a kérdést feltenned, mert kiégnél rásegítés nélkül is.

2019. aug. 3. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Osztom az előttem szóló véleményét. Nem kell ahhoz segítség, megy az magától is, ha valóban szükséges, mint védelmi mechanizmus.

És tényleg nagyon nehéz kimászni belőle.

Ha tudsz angolul, hallgasd meg ezt, vagy olvasd el a szövegét: three days grace - pain. Totálisan igaz. Voltam (és készülök megint) az érzelemmentes korszakban. A fájdalom jobb volt. Akkor legalább éreztem, hogy élek és ember vagyok, nem csak egy sétáló halott.

2019. aug. 3. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!