Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van, akinek az a hobbija,...

Van, akinek az a hobbija, hogy ebben a kategóriában kérdezgessen?

Figyelt kérdés

Ránéztem a toplistára, van egy fickó, akinek háromszáz-akárhány pontja van CSAK kérdésért 30 nap alatt. Az átlagban napi 10 kérdés. Válaszolni soha nem válaszol, nem értékel, csak kérdez. Jelenleg 80. helyen áll. Direkt nem írok nicket, akit érdekel, látni fogja.

Nekem ne mondja senki, hogy napi 10 fontos kérdése van csak az EMBEREK kategóriában. Ennek mi értelme van most komolyan?


2019. júl. 5. 13:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
51%

Annak van értelme amit te annak látsz, vagy is aminek te értelmet adsz, igazából azt is lehetne mondani hogy nincs semminek értelem, hogy miért nincs?

Például te most dolgozol esetleg túlórázol azért hogy meg tudd venni a legújabb tv,telefont stb.. ettől nem leszel boldog csak egy ideig vagy még meg nem szerzed, akármit fel építhetsz azt nem viheted magaddal a halálod után, egyedül amit magaddal tudsz vinni azok az élmények amiket másokkal vagy magad szereztél.

2019. júl. 5. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Mindezt értem, amit leírtál, de nem ez a fő kérdésem. Ez most kizárólag erre a platformra szól.
2019. júl. 5. 13:28
 3/12 A kérdező kommentje:
Egyébként egyetértek a mondandóddal.
2019. júl. 5. 13:35
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Valamit benéztél barátom. Egy kérdésért 3 pont jár. Neki 324 pontja van


324:3=108 ennyi kérdést tett fel

108:31=3.48 ennyit tett fel naponta


Tehát mondjuk naponta fixen kiír 3 kérdést(valamikor 4-et, de az is lehet valamikor 1-et ír ki, máskor 5-öt)

2019. júl. 5. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Ja tényleg, ezt benéztem, de ez még így is sok.
2019. júl. 5. 13:38
 6/12 A kérdező kommentje:
Mindkét válaszodra hasznos-jelet nyomtam, mert vetted a fáradságot és válaszoltál. Lássuk be, kirívóan magasan kitűnik a listában. Ezért tűnt fel.
2019. júl. 5. 14:00
 7/12 anonim ***** válasza:
Igen Obelixnek.
2019. júl. 5. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Most nem róla van szó. Nézd meg a kategória toplistát, mint írtam, ma a 80. helyen áll. Csak egyet kell "lapoznod". Mindegy, hagyjuk is inkább.
2019. júl. 5. 16:21
 9/12 anonim ***** válasza:
Most arról a csorbakarolyról van szó? Honnan tudod, hogy nem értékel meg válaszol?
2019. júl. 5. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Kérdező! 2. Válaszoló vagyok, az 1. nem én voltam. Becsapósak ezek a százalékok :D
2019. júl. 5. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!