Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy ha születésem óta sötét...

Hogy ha születésem óta sötét karikák vannak a szemem alatt, az ázsiai eredetre utalhat?

Figyelt kérdés
Valahol olvastam, hogy ázsiai eredetre utal az, ha valakinek "alapból" karikás a szeme, tehát nem kialvatlanság vagy egészségtelen táplálkozás miatt alakult ki. Nekem már a 2-3 éves koromban készült képeken is karikás a szemem.
2019. júl. 6. 08:13
 1/7 anonim válasza:
100%
Az azt jelenti hogy a családodba visszamenőleg 2 generációra,alkoholisták voltak vagy idegi betegségben szenvedtek.
2019. júl. 6. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Az àzsiaiaknak nem is karikàs a szeme.

Szerintem a karika attol van hogy vékonyabb a bör a szem alatt es àtlàtszik a sötét szemüreg. Valamint pont az europaiaknak van nagyobb szemüregük. Nézz koponyaképeket.

2019. júl. 6. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A karikás szem nem ázsiai eredetre utal. Lehet például kialvatlanság, vérszegénység stb jele is.
2019. júl. 6. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mire gomdolsz, hogy apád egy pandamaci volt..?
2019. júl. 6. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekem pl azért karikás a szemem, mert nagyon vékony és fehér a bőröm, ezért áttetszenek az ereim. A szem környékén meg még vékonyabb a bőr és még több az ér, mint máshol...

Semmi köze ennek az ázsiaiakhoz. Ha megnézed, az ázsiaiak többsége pont, hogy nem karikás szemű.

2019. júl. 6. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
"Some people have darker pigmentation on the skin under their eyes than the skin elsewhere on their faces, which leads to the look of dark circles. This factor, according to Dr. Maryam Zamani, an oculoplastic surgeon based in London who treats various eye issues, is oftentimes hereditary and related to genetics. For instance, she noted that Asian individuals, or those of Asian descent, are more likely to be predisposed to this type of pigmentation under the eyes."
2019. júl. 6. 16:02
 7/7 anonim válasza:
Nekem is vannak karikák a szemeim alatt és DNS teszt alapján 24%ban vagyok ázsiai :D
2019. júl. 6. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!