Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mostanában elkezdtem gondolkod...

Mostanában elkezdtem gondolkodni hogy az ázsiaiak. Szoval ez a kérdés hozzájuk megy akik itt élnek! Nektek mi a véleményetek a cigányokról?

Figyelt kérdés

Mielőtt bárki megszólalna kérlek olvasd el az egészet!


Lényegeben mind a cigányok és mind ti bevándorlók vagytok, ismeritek esetleg cigányokat? Vagy csak pletykákat hallotattok róluk? Rossz vagy jó sztereotípiákat?


Igaz hallottam olyant hogy az itteni ázsiaiak nagy része csak a saját kulturajabol választ párt de pl aki nyitott az össze álma egy cigánnyal (persze normalissal!)


Nincs bajom sem a cigányokkal és sem más etnikai néppel akik itt élnek mivel nem az adott fajt ítélem el hanem az adott embert mivel talalkoztam olyan cigányokkal akik rendesen dolgoztak jol tanultak be illeszkedtek a társadalomba és szinten olyan magyart aki csalt Lopot stb!



2019. ápr. 19. 12:02
 1/4 A kérdező kommentje:
Ohh és meg oda irnátok hogy pontosan milyen ázsiaiak is vagytok köszönöm a válaszokat előre is!
2019. ápr. 19. 12:04
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
A Magyarok is bevándorlók, hiszen egy lakott területet foglaltak el, Turán földről jöttek az ősök, vándorló életet éltek, lovas nemzet volt, mint a cigányok nomád életet éltek. Őshonos magyar Magyarországon nincsen csak magyar állampolgár, ezért még saját anyanyelvünk se nincsen több idegen nyelvből áll. Csak sajnálni tudom aki mély magyarkodik a történelmünket meg nem ismeri.
2019. ápr. 19. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
77%
1000 éves múlt azért már elég sok ahhoz, hogy lehessen mélymagyarkodni..
2019. ápr. 19. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Megkérek mindenkit hogy normalisan írja le a válaszát nem kérek se rasszizmust és a tárgyról se térjetek le előre is köszönöm!
2019. ápr. 19. 23:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!