Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ez egy kicsit már nem pofátlan...

Ez egy kicsit már nem pofátlan dolog?

Figyelt kérdés
Voltunk nyaralni kb 40 en egy busszal.az egyik családdal közeli baráti viszonyban vagyunk.5 én vannak 2 felnőtt 3 gyerek.A 8 órás oda fele útra egy 2 l es vizet vittem es erre mondja az egyik hogy had igyon már egy kortyot.5 perc múlva üresen kaptam vissza a flakont és annyi vizem volt egész útra.Kiderult hogy az egész öt fős családjuk meglakmarozott belole.rakovetkezo nap hajokazni mentünk,de ok nem vittek rá elég pénzt,és azt mondtak hogy nincs kedvük menni,végül kifizettették maguknak mással a hajojegyet,rákövetkező nap meghivatták magukat fagyizni.Iden is megyünk és ok is jönnek,és felek hogy megfog ismétlődni

2019. júl. 7. 13:49
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Tavaly az egyikőjük melle kellett ülnom,kivettem egy chipset,megkérdeztem hogy ker e, erre előre kiabált a többi 4 nek hogy kertek?kivette a kezemből a zacskót,és üresen kaptam vissza,egy falatot sem ettem belole.
2019. júl. 7. 13:52
 2/15 A kérdező kommentje:
Ja,és idén is megyünk,és nem szeretném ha megint ezt csinálnak,ötletek?
2019. júl. 7. 13:58
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem állsz ki magadért?
2019. júl. 7. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem adsz és kész. Lehet, hogy már nem lesz utána baráti család, de nem sokat vesztesz.
2019. júl. 7. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

"felek hogy megfog ismétlődni"


Rajtad múlik. Vannak balekok, akik nem tudnak nemet mondani, pedig sok kellemetlenségtől megszabadít egy kis kis morcizás. És jönni fognak idén is, mert tavaly látták, hogy jó balek vagy.


És ha áttöröd ezt a gátat, később sokkal simábban mennek majd ezek. Egyszer csak eléd áll egy öregasszony a sorban? Automatikusan teszed helyre. Egy csinibaba azt mondja a automatánál, engedd magad elé, mert ő siet? Te is sietsz, pamparampam.

2019. júl. 7. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Pont az hogy ha megmondanám akkor én lennék a paraszt,már volt ilyen.es hetekig hallgathattam hogy hogy csinálhattam ilyet
2019. júl. 7. 14:48
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Jesszus..

mondd meg, hogy egyedül vagy, és egymagadra van pénzed. Nem pedig a családra.

Ülj máshova. Egyel amennyi jól esik, utána kínálj.

Nem kell ennyire udvariasnak lenni. Ők kínálnak téged mindig ? Ha nem, neked sem kell ot, őket.

2019. júl. 7. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem te lennél a paraszt. Na meg kit érdekel a véleményük?
2019. júl. 7. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Nézd, ezt egyszer világosan tisztába kell tenni még az elején, ez az enyém, az a tiéd. Igen, egy ideig a szemükben egy büdös bunkó leszel, de legalább nyugalmad is lesz tőlük. Én is haragudnék arra a szemére, aki már nem hagyja magát lenyúlni :) Ha ez nem megy, akkor ugyenezeket fogod végigélni és utána rágod a kefét a pofátlanok miatt.

Persze értem én, a szüleid teljesen másképp kezelik a barátaidat, szüleid szemében ez csak piszlicsáré buzzeráns nyafizás, hogy fölzabálják a csipszedet. De hát ugyanúgy fölzabálhatnák azt is, amit maguknak vesznek meg.

2019. júl. 7. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
84%

Micsoda balek vagy :D

Ha idén is megismétlődik, akkor az egyedül a te hibád. Nem adsz. Pont.

2019. júl. 7. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!