Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Csak szerintem pofátlan dolog ez?

Csak szerintem pofátlan dolog ez?

Figyelt kérdés

Amikor valakik elkezdik egymást, vagy saját magukat legtöbbször mobiltelefonnal fényképezgetni, viszont nem foglalkoznak azzal, hogy más is benne van a képben. Mondjuk a buszon ül valaki előttem, előkapja a telefonját, lefényképezi magát vele, viszont én meg ott vagyok mögötte a képen. Vagy ülök a városban a téren, turisták elkezdik a helyet fényképezni, ott is rákerülök a képre amit aztán kitudja kik látnak.

Számtalanszor kerültem már így rá különféle emberek képeire, legfőképpen az bosszant, amikor a buszon elkezdik egymást fényképezgetni mellettem és nem törődnek vele, hogy én lehetőleg ne látszódjak.

Csak szerintem pofátlan viselkedés, ha nem figyelnek erre oda?


2019. jún. 24. 11:53
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Turisták esetében igyekszem spontán kisétálni a képből, ha mégis benne maradok, egye kánya, csak egy vagyok a sok emberből.


Buszon még nem találkoztam ilyesmivel. Ha téged nagyon zavar, miért nem fotobombozod meg valami vicces mozdulattal?

Ha észreveszi, mondd, h téged senki sem kérdezett h rajta akarsz-e lenni. Vagy h ez a normális arckifejezésed, problem?

2019. jún. 24. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Az nem zavar, ha turisták fényképeznek tereket, stb. Mert nem rám, vagy egy-egy emberre fókuszának. Azt nem lehet úgy, hogy ne legyen rajta senki. Nem ürítik ki soha a fotózás kedvéért :D

Az zavar, ha valaki előttem szelfizik és kb. én is mintha velük lennék, rajta lennék. De ilyenkor arrébb megyek, hogy ne legyek benne. Vagy ha nem tudok arrébb menni, pl. ülünk valahol, akkor szólok, hogy ne rám fordítsák a kamerát. De ilyen szerencsére nagyon-nagyon ritka.

2019. jún. 24. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én simán szólok ilyenkor, hogy leszel szíves kitörölni és befejezni, nem adtam engedélyt rá, hogy lefotòzz.

Nyílván egy turistás helyen más, de azért a buszon előkapni és szelfizgetni idegenek között gáz és illetlen

2019. jún. 24. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
82%

Hidd el, mi, akik épületeket, tereket, utcákat, vagyis a várost fotózzák, rühelljük a magadfajtát, és rohadtul nem örülünk, hogy rajta esz a fene a képeken. :D


Én mindig úgy próbálok fotózni, hogy ne legyen benne senki sem, elsősorban azért, mert úgy szép egy kép. Vannak emberek, akikkel nincs semmi baj.

Akiket viszont rühellek:

- kutyások (az ostoba ebek sokszor leragadnak egy-egy fánál, hosszú percek telnek el, mire kivánszorognak a képből)

- épületek előtt cigizők

- épület előtt vagy a főtér közepén csacsogók, pletyizők.

- olyanok, akik csak várakoznak, és bár észreveszik, hogy te meg arra vársz, hogy kimenjen a képből, ő nem képes néhány méterrel arrébb tolni a seggét.

- kötözködők

- üldözési mániában szenvedők

stb.

2019. jún. 24. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
szólni kell, ha zavar
2019. jún. 24. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem, miért lenne az? Nem téged fotóznak, arról ők aztán abszolút nem tehetnek hogy te véletlenül ott vagy.

Ha nagyon zavar, akkor szólsz, ennyi.

2019. jún. 24. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!