Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Sosem értettem, hogy a Budapes...

Sosem értettem, hogy a Budapest Pride felvonulóira trágár szavakkal kiabáló primitív tahóknak tulajdonképpen mi a célja? Azt hiszik, hogy bármiféle hatással tudnak lenni bárkire is?

Figyelt kérdés
[link]
2019. júl. 7. 17:18
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
58%
Buták és primitívek az emberek. Ez nem újdonság. Sajnos nincs rá válasz, neki jól esik bántani mást, ennyi. Mindig is voltak ilyen emberek és mindig is lesznek.
2019. júl. 7. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
62%
Unalmas már kicsit ez a Pride téma. Minden ilyen rendezvényen vagy tüntetésen vannak ellentüntetők ennyi.
2019. júl. 7. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
29%
A homokosoknak mi a célja a felvonulással?Azt hiszik ezáltal hatással lesznek bárkire is,elfogadottab lesz a másságuk?Az egész csak kérkedés,magamutogatás,cirkusz...Szégyen hogy egyáltalán ilyet megengednek manapság Magyarországon..
2019. júl. 7. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
50%
Azért nagy különbség van ha egy politikai tüntetésen, mondjuk egy baloldali érzelmű emberek tüntetésén jobboldali ellentüntetők vannak, illetve a kérdésben szereplő eset között.
2019. júl. 7. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
56%
És az ingyencirkusz mire jó azon kívül, hogy borzolja a normális emberek idegeit?
2019. júl. 7. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
60%
Normális ember idegei ilyentől nem borzolódnak.
2019. júl. 7. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim válasza:
43%
Jol tettek . Minek kell felvonulni? Senki nem kivancsi rajuk
2019. júl. 7. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
33%
Buták és primitívek az emberek. Ez nem újdonság. Sajnos nincs rá válasz, neki jól esik bántani mást, ennyi. Mindig is voltak ilyen emberek és mindig is lesznek.
2019. júl. 7. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Na, megjelentek Budaházyék itt is, és bökdösték a piros kezecskéket? :D
2019. júl. 7. 17:53
 10/18 anonim ***** válasza:
37%

1-es vagyok.

Most valaki tényleg leírta szóról szóra ugyanazt a választ, amit én? :D

2019. júl. 7. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!