Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Budapest egy nagy csöves...

Budapest egy nagy csöves gettó? A primitív bunkó egyszerű emberek honnan lesznek? Meg ez a sok osztogató, kéregető, hajlékony?

Figyelt kérdés

Mérgemben írom ezt, hogy ez a sok hülye honnan terem?

Gének, neveltetés, esetleg a kettő együtt?

A pacalpörkölt + sertésköröm pörkölt okozza?

Mivel lehetne a szaporodásukat elvágni? Jobb oktatás, nagyobb életszínvonal, abortusz?:D

Megyek az utcán és néha az jut eszembe hogy sok hülye idióta antiszociálist ott helyben kéne lelőni, mindenkinek jobb lenne.

Akár az utakon, a járdán, az aluljáróban, még a munkahelyen is ! Olyan érzésem van hogy ez a Budapest egy gettófiling a mindenféle retardáltnak, csövesnek, csórónak, bűnözőnek, alja népnek.


Undorral megyek végig a városon mert elegem az agresszív kéregetőkből, akiktől véletlen elveszel egy szórólapot (jó indulatból), aztán még elküld a francba hogyha nem fizetsz add már vissza, az is minek adja akkor oda?

Hát hülye az ilyen, vagy mit akart, nem értem.

Egyszer vettem el tőle egy ilyet erre elküld az anyámba hogy akkor adjam vissza ha nem fizetek, mondtam is neki hogy a francnak álcázza magát osztogatónak ha mégis pénzt kér. Amúgy mit osztogatnak ezek, meg se tudtam nézni.

Meglátom a fajtáját de már kikerülöm.

Elegem van a tarhálókból, kamu parfüm árus cigányokból, falka cigányokból (kész életveszély, tiszta afrika).


Elegem van a pisa szagból, húgyfoltokból, a exhibicionista csövesekből akiknek a legszebb tereket kell saját maguk mutogatásával, szennyükkel elcsúnyítaniuk.


A viselkedni képtelen és kész veszélyforrás kisebbségiekből, akiktől a Jó Isten mentesen meg mindenkit.



2013. szept. 2. 23:52
1 2
 1/16 gabrielwright ***** válasza:
12%
Hát nem irigyellek.
2013. szept. 3. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Én sem magunkat, akik ebben élünk és dolgozunk.
2013. szept. 3. 00:07
 3/16 anonim válasza:
97%
Én nem bírtam. 15 hónap után munkahelyet váltottam, és leköltöztem Bp-ről. A halom kutyasz@rt meg se említed, és az elmebeteg autósokat...
2013. szept. 3. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 gabrielwright ***** válasza:
47%
Laktam ott, Bp egy okádék. Saját érdekedben érdemes kizárni és arra koncentrálni ami jó. Kultúra, kocsmák, nők... ilyenek.
2013. szept. 3. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
40%
Csak ennyi?
2013. szept. 3. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
39%
Talán költözz el, ha nem bírod, csak a rosszat észrevenni.
2013. szept. 3. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 gabrielwright ***** válasza:
100%
A felsorolás kiegészíthető.
2013. szept. 3. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Egy kis cigány tegnap szúrt le valami boltost, ezután büszkén jött nekünk fényezni magát, hogy milyen fasza csávó,meg hogy lelépett... Tele van ilyenekkel egész pest,aki teheti kerülje el a problémás helyeket.
2013. szept. 3. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
100%

Az egyik megyeszékhely központjában lakom,itt sikerült kicsit visszaszorítani ezt a problémát,de eleinte fertelem volt itt is: a parkok,játszóterek tele csövesekkel,kéregetőkkel és a potyadékaikkal.100 métert nem lehet megtenni,hogy ne akadjak össze vagy egy hajláktalan kéregetővel vagy egy vándorárussal.Az óvodák,iskolák előtt túrják a kukát és akkor magyarázd meg emberi módon,normális szavakkal az 5 éves gyereknek,hogy az a koszos öreg miért turkál a szemétben.Egy szupermárketbe nem lehet bemenni vagy onnan kijönni úgy,hogy ne támadnának le csak "pár" forintért.Na meg a vándorárusok,akiktől ha nem veszel egy pár zoknit már neked mennek,mert "most gyüttünk Csíkszeredáról és vegyé má csak egy zoknit,hogy a kislyánynak egy teát tudjak venni" rimánkodik,de a következő "vásárlónak" érdekes módon tud visszaadni a huszezresből.

Mi nehezen de megszoktuk,most már fapofával elmegyek mellettük és vagy nem veszem figyelembe ha beszólnak vagy ha nagyon pofátlanok azonnal a rendőrökkel fenyegetőzök,ez bevált.

2013. szept. 3. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
53%

Én most költöztem fel 18 évesen, mégsem nyavajgok. Ezeket én is mind tapasztalom, de ha nem tudod kezelni, figyelmen kívül hagyni, akkor sajnállak. Én vidékről jöttem ide, teljesen más hely, lépten-nyomon hányás az aszfalton, de kikerülöm és megyek tovább. Ez van.

Amúgy azt nem értem, hogy az antiszociálisokat miért kevered bele? Én is az vagyok, emiatt nem értem, hogy miért említed őket egy lapon a pénzkéregetőkkel és a cigányokkal.

2013. szept. 3. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!