Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért van az, hogy akkor...

Miért van az, hogy akkor nincs senki mellettem, amikor a legnagyobb szükségem lenne rá?

Figyelt kérdés
2017. jún. 10. 21:46
 1/9 anonim ***** válasza:
50%

Ilyen az élet, de jó, ha tudatosítod magadban, hogy magadra van mindig a legnagyobb szükséged, és a legnehezebb dolgokkal úgyis egyedül kell megküzdeni többnyire.


Ha csak arra vágysz, hogy valaki meghallgasson, akkor ez az oldal arra jó, de komolyabb támogatást itt se tudsz nagyon szerezni.

2017. jún. 10. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Szomorú belegondolni, hogy mindig magányos utazások lesznek.
2017. jún. 10. 21:58
 3/9 anonim válasza:
100%
Nem leszel mindig maganyos, en amikor nagyon egyedul ereztem magam, eleg hosszu ideig.. borzaszto volt es nem ertettem. Aztan nem sokkal kesobb megtalaltam eletem parjat es az eletem egyre csodalatosabb. Szerintem kellenek az egyedul toltott pillanatok hogy aztan majd elvezni tud es megbecsuld amikor ez megvaltozik.
2017. jún. 10. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 longlife ***** válasza:
70%
Esetleg az igazi barát hiánya léphet fől.
2017. jún. 10. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Számomra van egy nagyon kedves barátom, lassan 3 éve, mindent meg szoktunk beszélni, de pont ilyenkor nincs sehol. Éli az életét, a párjával van, folyton mennek. Nem is várom el tőle, hogy velem és a problémáimmal foglalkozzon, de ő az egyetlen eddig, akivel a legjobban tudtam lenni, ezért picit rosszul esik. A nehéz időszakokban mégis mindig magam vagyok. Nem is érdekel igazán senkit.
2017. jún. 10. 22:11
 6/9 anonim ***** válasza:

#1 vagyok, én is hasonló szituációban vagyok, a legjobb barátnőm párkapcsolatban van, és sokszor érzem azt, hogy nem elérhető, amikor egy személyes beszélgetésre vágyok vele, de örülök, hogy jól megvannak a sráccal, és nem éreztetem ezt vele.

Most is egyedül töltöm egy kis szobában az egész hétvégét, pedig reméltem, hogy egyik este vele leszek és barátnős estet tartunk (film, esetleg random hajfestés :D), de ez van. Önállónak kell lenni és az egyedüllét is lehet jó :)

2017. jún. 10. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Ugyanez a helyzet... Örülök a barátnőm boldogságának, talált magának olyat, akire mindig is vágyott, de nem tudok őszintén örülni. Amióta együtt vannak, hanyagol és hétvégéken példaul alig találkozunk. Nagyon ritkán ér rá(m), de megértem én, hogy a barátjával akar lenne. Sosem mondtam neki. Tudom, hogy mindig mennyire hiányzik neki és alig várja, hogy vele legyen. El kellett fogadnom, hogy én háttérbe szorulok. Ha mondanám neki, az sem változtatna semmin. Szintén egyedül töltöm a hétvégét, pedig mindennél jobban esne egy esti kis nyugodt séta, miközben beszélgetünk. Álmodhatok én ilyenekről... :D Fáj kicsit.

Persze, valahol ez is jó... magunkkal is kell lenni, de szerintem én már túl sokat vagyok egyedül. Néha jobban, néha kevésbé zavar.

2017. jún. 10. 23:03
 8/9 anonim ***** válasza:

Utáltam a magányt, nagyon

Lettek barátaim, jók

Dolgunk akadt, sok

Elvagyok magam is, nagyjából

Összejárunk, ritkán

Szeretnek, továbbra is nagyon


A te eseted: hívd meg őket együtt valami programra de csak ha neked is van párod (ne is legyen félreérthető)

2017. jún. 10. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hova valósi vagy? Mármint ha nagyobb városban akkor nem hiszem, hogy olyan elhetetlen volna megismerni új embereket. Faluban lehet valóban picit nehezebb.
2017. jún. 11. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!