Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért nem szeretnek az emberek...

Miért nem szeretnek az emberek? Miért jutok mindig ugyan ide? Miért van az, hogy ha megpróbálok helyrejönni senki sincs mellettem?

Figyelt kérdés

Megerőszakoltak, elhanyagoltak. nem az önsajnálat a célom, én csupán megértésre vágyom, mert senki sincs mellettem

...


2015. okt. 14. 00:01
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A mai világnak az egyik legnagyobb átka, hogy nagyon sok ember marad teljesen egyedül. Itt most nem arra kell gondolni, hogy remeteként elvonulnak egy barlangba, hanem a társas magány itt a probléma. Bár körbe vagyunk véve emberekkel, de egyre inkább elhidegülünk egymástól, és észre se vesszük, ha a másiknak valami baja van. Szóval nem vagy egyedül a problémáddal, főleg a fiatalokra ez nagyon jellemző, többek között én is eléggé magányos vagyok. Nagyon nehéz igaz barátokat találni, és jó párkapcsolatot még nehezebb. Elsősorban az a baj, hogy a legtöbben másoktól várják a problémák megoldását, vagy másoktól teszik függővé a jókedvüket , és így persze, hogy nem jönnek helyre. Először magaddal kell megbékélned, és magadat kell szeretned, az sokat fog dobni a kisugárzásodon. A legtöbben csak azt várják, hogy szeressék őket, de amíg magukat nem szeretik, addig ezt másoktól sem várhatják el.
2015. okt. 14. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
68%

Jól nézel ki?


Ha jól nézel ki lehet, hogy azért mert félszegek az emberek, ha nem nézel ki jól azért mert nem érdekled őket. A külső a legtöbbre becsült érték a jelenlegi társadalomban.

2015. okt. 14. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

rengeteg lelki dolog van bennem ami miatt kilátlástalan a helyzetem.


Jól nézek ki elvileg, de szerintem ez nem függ össze semmivel.

2015. okt. 14. 00:20
 4/5 anonim ***** válasza:
43%
Én szeretlek.
2015. okt. 14. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is szeretlek. Meg melletted is lennék, ha ismernélek. De a lelki bajai egy embernek a homlokára sincsenek írva, ezért mikor elmegyünk egymás mellett az utcán, nem lehetek megértő veled.
2015. okt. 14. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!