Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A kamasz, kb. gimnázista korú...

A kamasz, kb. gimnázista korú lányok mennyire örülnek neki, ha húszas, harmincas éveiben járó pasik bókolnak nekik?

Figyelt kérdés

2019. júl. 8. 12:57
 1/10 anonim ***** válasza:
83%

nagyban függ ki az a lány és milyen módon teszi meg a pasi


mert a normál szituált férfitól: "szép a mosolyod" még belefér nekik, de az építőmunkás "g3c1 jó a cs0cs0d" mondat már sok :D

2019. júl. 8. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
94%

Örülök, ha dicsérnek, de ez bármilyen korú embertől ugyanolyan jól esik.

18/L

2019. júl. 8. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
És ha negyvenes, ötvenes pasik "bókolnak" nekik, az is tetszik vajjon?
2019. júl. 8. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
68%

Miért hívnának rendőrt? 😃 Jogilag egy 14 éves már saját maga dönt, hogy kivel fekszik le! (Beleegyezési korhatár)

Nehogy már az is bűntett legyen, ha bókolsz valakinek, behalok...


Nyilván tetszik nekik az elismerés, de a többség tudja, hogy ez ijesztő lesz, ha folytatódik, meg a vén trottyoktól és füttyögő munkásoktól már elsőre is ijesztő tud lenni.


Az apakomplexusosak, a befoyásolhatóak (mert ilyen korban még nagyon is azok) és a kezdő aranyásók meg lehet bármiben benne vannak. Ezt liliomtiprásnak lehet nevezni, és a társadalom el szokta ítélni. A törvény viszont tehetetlen, mint mondtam.


Szóval ez gáz az idősebbre nézve, hogy direkt a kiszolgáltatottabbaknál keres, mert a saját korosztályához nem elég érett.

2019. júl. 8. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
35%
Az önbizalomhiányosak nyilván szeretik. Mi röhögtünk rajtuk.
2019. júl. 8. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
76%

66% 5. válasz +1

Elég jól leírta.

2019. júl. 8. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Arra emlékszem tini korombol, hogy minden bóknak örültem, jöjjön az férfitól vagy nőtől, öregtől vagy fiataltól, az viszont hihetetlenül rossz érzést hagyott bennem, amikor felnőtt férfiak azt éreztették velem pl bókokkal, hogy hozzájuk hasonló felnőtt nőkként néznek rám.

Ez valahogy mindig olyan mocskos érzést hagyott bennem, hiszen a gyerekkor vége felé azért még mindig bennünk van, hogy a felnőtt az a tanár, meg a szülő, akikhez lehet fordulni, mert több hatalma van, mint nekem, és nem pedig a puszipajtás, akivel lehet flörtölgetni.

Nyilván ez nem rendőrhivó kategória, szóval nem lesz egy férfi sem egy hatalmas mártír mert lecsukjak azért, mert azt merte mondani egy lánynak, hogy "jajjj de szép a kézírásod", csak ha nagyon meghittre veszed a bókot, akkor az nem imponáló,hanem bizarr.


#5 Nem lehetne 2019 az az év amikor végre felhagytok a pedofiltörvény ajnározásával, és beláthátok, hogy ez nem olyan, amit feltétlenül ki kell vagy ki lehet használni?

2019. júl. 8. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

"kamasz, kb. gimnázista"

Az a baj, hogy ebbe belefér a 13-tól 19-ig mindenki. Ezekre az időkre én úgy emlékszem, hogy 25 felett csak öregemberek voltak számomra, mindegy, hogy 29 vagy 58 éves emberről volt szó. Azzal mindenki egyet értett, hogy a töritanárnő jó nő, sokaknak az sem számított hogy 30 felett volt, de többek szerint már túl öregnek számított.

Szerintem is úgy van, hogy az alacsony önértékelésű gyerekeket szokták kihasználni a felnőttekkel sikertelen felnőttek, és erről talán egyikük sem tehet, vagyis nem tudatos annyira, éppen ezért szigorítanám ezt a részét is a törvénynek. Mondjuk 16 lenne a korhatár abban az esetben ha az idősebb fél még nincs 21 éves. A beleegyezési korhatár 12 év ha a másik fél még nincs 18, ezt 14-re emelném.

2019. júl. 8. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
82%
Ajnározza a halál. Inkább erről lenne konzultáció, mint idióta migráncsdolgokról...
2019. júl. 8. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Volt egy jól kinéző 30as pasas, amikor én voltam 15. Srác sokáig túráztatott a buszon (sokszor mentünk együtt reggel vagy délután) és simán közölte, hogy nem hagyná el a családját. Ugyan szó szerint nem mondta ki, de csak fel akart próbálni.

Nem díjaztam.

És hozzá tett ahhoz, hogy nem bízom senkiben. Mindenkinek van hátsó szándéka vagy érdeke. (ezt a leckét a többi emberi kapcsolatomon keresztül is alaposan megtanultam)

2019. júl. 8. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!