Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Elég rég óta alkoholista...

Elég rég óta alkoholista vagyok. Az adagom átlagban 1 liter keserű (25%-os) naponta. Azt mondja a Zacher, hogy aki orvosi segítség nélkül leáll az bele is halhat. Akkor hogy lehet az, hogy 24/48-ban dolgozom, tehát 3 naponta 24 órára leállok s élek?

Figyelt kérdés

2019. febr. 21. 09:04
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
még
2019. febr. 21. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy nem józanul írtad ezt a kérdést, mert 3 naponta 24 óra szünet nem számít leállásnak szerintem, ebben a műfajban.

Kicsit tovább kellene erőltetni ezt a dolgot.

2019. febr. 21. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
24 órán belül még dolgozik a pia. Amikor elkezd kiürülni, akkor válik érdekessé a helyzet.
2019. febr. 21. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem írtam, hogy leálltam...nem így gondolom...
2019. febr. 21. 10:04
 5/8 anonim ***** válasza:
47%
Igen, elég érdekes eset a tied. Két dolgot tehetsz: duplájára emeled az alkohol mennyiségét, vagy dupla ideig nem iszol. Csak lesz valami hatása...
2019. febr. 21. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Rendőr vagy?
2019. febr. 21. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
77%

"...tehát 3 naponta 24 órára leállok s élek?"

"Nem írtam, hogy leálltam...nem így gondolom..."


Beszélsz összevissza.

Nem vagy te véletlenül alkoholista?

2019. febr. 21. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Phoney ***** válasza:
100%

Nem tudom, pontosabban mit mondott Zacher (gondolom általánosságban fogalmazott), de hogy nem állhatsz le, az azokra vonatkozik, akik már nem szoktak kijózanodni, hanem reggelig is csak úgy bírják ki pia nélkül, hogy este részegen fekszenek le.


Akinél minden 3. nap teljesen száraz, annál nem igazán tud kialakulni veszélyes fizikai függőség. Egyébként napi 1L 25%-os az soknak sok, de a fizikai alkoholfüggők ennél általában kicsivel többet szoktak inni, minden egyes napon.

2019. febr. 21. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!