Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nagyon gáz ha fiú szeretnék...

Nagyon gáz ha fiú szeretnék lenni?

Figyelt kérdés

16 éves vagyok, és kiskorom óta azt érzem hogy nem lánynak kellene lennem. Ráadásul még bisex is vagyok...legalább is ezt gondolom, hisz lányok is tetszettek már meg, nem csak fiúk. Félek attól, hogy elítélnének a szüleim.

De én tényleg nem érzem magam lányként jól...folyton szorongok azon hogy vajon mit reagálnának ennek a hírnek a hallatán. Lényegében fiúkkal vagyok minden nap (unoka testvérek) de ők persze lányként kezelnek. Attól tartok hogy anyum, meg a családom nem fogadnának el, inkább csak veszekednének velem emiatt. Félek..

Mit kellene tegyek?



2019. júl. 9. 21:37
 1/8 anonim ***** válasza:
29%
Eléggé
2019. júl. 9. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
56%
Ezzel a kerdessel a szexualpszichologust kene megtalalni, nem a gyk-t. Ha nem csak trollkodsz, hanem valoban ilyen erzeseid vannak, lehetsz transznemu is, biszexualis, akarmi. Ezt vagy megtanulod kezelni igy, ahogy van, vagy elindulsz egy nagyon nehez uton, ami a nemvaltast jelenti.
2019. júl. 9. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 MR.X. ***** válasza:
82%
Figyu! Hát nem tudom. De viszont annyit tudok erre mondani, hogy én szerintem mindenkinek jogában áll olyan életet élni, és úgy élni, ahogyan akar. Ne félj! Mitől félsz? Úgy akarod leélni az életed, ahogyan Te akarod vagy ahogyan mások akarják? Ezt döntsd el magadban, aztán kész.
2019. júl. 9. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
35%
Én elefánt szeretnék lenni. Viszont amíg a DNS-t nem tudjuk átírni, addig nem leszek elefánt, te meg nem leszel fiú. A biológiai realitás adott, ideje elfogadni.
2019. júl. 9. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
10%
Miert olyan rossz lanynak lenni?? Szerintem nem lehet olyan rossz. Igaz en nem akarok lany lenni de biztos nem lehet annyira roszz, söt.
2019. júl. 9. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
35%
Már vége a Pride-nak, kedves..
2019. júl. 9. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
25%
Nem kell ezt túldramatizálni. Ha úgy tetszik, akkor vágasd rövidre a hajad; hordj fiús (vagy unisex) ruhákat; legyél lazább és vagányabb, mint a többi lány; ha szeretsz focizni, vagy testépíteni, hát csináld; és ha épp lányokra vágysz, akkor csípj fel egyet. Ezt mind megteheted és senki nem fog elítélni miatta. Ha így jól érzed magad, akkor semmi gond, de ne akarj mindenáron férfivé válni, sem hormonkészítményekkel és pláne nem műtéti beavatkozással, mert abból csak rosszul jöhetsz ki.
2019. júl. 9. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Majd elmondod, mikor bemutatod a barátnődet. Aztán ha nem tetszik nekik, elszöksz vele!

De valószínűleg jobban szeretnek téged, minthogy kitagadjanak egy ilyen miatt

2019. júl. 10. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!