Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » 10 éve nem nézek tv-t csak...

10 éve nem nézek tv-t csak netezem. Más is van ezzel így?

Figyelt kérdés

2019. júl. 11. 18:56
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Nagyjából én is így lennék, de egyszerűen vannak olyan műsorok, amik érdekelnek, és csak tv-ben megtekinthető.


Pl sportműsorok legfőképp (persze van már neten, de azok sokat késnek, min 1 perc, és gyengébb minőségűek). De nagyon sok doku-szórakoztató műsor is van még. Imádom a spektrum home és a travel műsorait. Ezek nagyon ritkán kerülnek fel torrentre. Ezekért megéri végignéznem a reklámblokkokat.


Minden másra ott a netflix, hbo go. Meg ami nem kerül fel, azt még mindig be lehet szerezni torrentről.

2019. júl. 11. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Igen, értelmetlen a TV.
2019. júl. 11. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Ezzel szerintem sok fiatal így van.

Egyedül néha tenisz meccset nézek tv-ben,ha grand slam torna van.


Amúgy el nem tudnám képzelni,hogy egy műsoridőhöz igazítsam az életemet.

2019. júl. 12. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 Fish1 ***** válasza:
Nekem sincs tv már vagy 15 éve. Híreket is kb 4-5 havonta olvasok, szerintem tökre lehúzó, hogy szinte csak negatív dolgokról beszélnek.
2019. júl. 12. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
1996 óta egészen pontosan.
2019. júl. 12. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Én is kb 10 éve nem nézek, amióta elköltöztem szülőktől. Van netflix, hbo go, ezeket szoktam nézni, kizárólag angolul, max magyar felirattal ha van. Illetve letorrentezek valamit, ha nagyon érdekel és előbbieken nincs fent. Brutálisan le is vagyok maradva a magyar celebekből, múltkor a kezembe akadt valamilyen best vagy story szintű újság, és üveges szemmel lapozgattam végig mert fogalmam sem volt hogy ki kicsoda.
2019. júl. 12. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Én már csak sportot nézek, a gyerekek meg meséket. A letöltött filmeket is a tv-n nézzük, tehát azért jó, ha van. TV adást a sok reklám miatt már évek óta nem nézünk.
2019. júl. 12. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Én 2003-ban költöztem el otthonról, azóta nem nézek tévét. Xbox miatt van csak tévé itthon. Volt egy exem, aki folyton bekapcsolta háttérzajnak, rohadt idegesítő volt.
2019. júl. 12. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!