Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mennyi lemondás, küzdelem éri...

Mennyi lemondás, küzdelem éri meg egy karrierért?

Figyelt kérdés
2019. júl. 12. 20:23
 1/7 anonim ***** válasza:
Adok-kapok egyensúlynak fontos szerepe van ebben a témában.
2019. júl. 12. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Adok-kapok egyensúly?
2019. júl. 12. 20:51
 3/7 A kérdező kommentje:

Kedves elsőnek kívánom, hogy -ebből a szempontból- fele ilyen rossz helyzetbe kerüljön és akkor majd átgondolja, belerúgjon-e a másikba még párat.


Eu a baj ezzel a fajjal... Agresszió, a másikon való taposás

2019. júl. 12. 21:31
 4/7 anonim ***** válasza:

Kéne kicsit részletesebb leírás a szituról, mert így nagyáltalánosságban csak vaktában lövöldözünk.


Nekem pl amikor volt egy néhány hónapos projektmunkám, ahol 3000 Ft-os órabérben dolgoztam, akkor ott nyilván megérte maximumot kihozni, és lemonani dolgokról. Nyárra fel is szabadultam (nyilván nem szívesen, de ilyenek a pojektmunkák, hamar elfogy...), és visszatértem az 1300-at fizető kis laza irodai semmittevésemhez.

2019. júl. 12. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Lemondani nem szabad semmiről ezért, ahogy háttérbe szorítani sem. Küzdeni megérheti addig, míg ez nem megy az egészséged kárára.
2019. júl. 12. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Ezek nekem mind fontosabbak a testi egészségi állapotomnál.


A felnőtt életben háttérbe szorítások nélkül semmi se megy

2019. júl. 12. 22:20
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha az elhivásról van szó akk bármennyi
2019. júl. 12. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!