Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 12 éves lány vagyok és van...

12 éves lány vagyok és van egy (sztem) nagyon ciki infom. Sajnos még nincs mellem.160 cm magas és 40 kilo vagyok és már szeretném, hogy legyen mellem, de nincs. Tudom, hogy ciki. Tudnátok valami (pl. mit egyek, hogy nőjjön vagy vmi. ) tanácsot adni?

Figyelt kérdés
problémák,testi problémák,lány
2012. ápr. 2. 19:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez egyáltalán nem ciki. Pár év múlva úgyis az lesz a bajod, hogy minek van? Nincs semmi praktika a megnövesztésre (van, de azt a műtétet 12 éveseken nem végzik, nem is egészséges és szerintem nem is látványos).
2012. ápr. 2. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Advocatus Diaboli ***** válasza:
63%
12 vagy és nincs melled??? ÚRISTEN MOST MI LESZ?
2012. ápr. 2. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Advocatus Diaboli ***** válasza:
100%
Viccet félretéve: nem ciki, várj még kicsit vele. Amúgy is, minek az most?
2012. ápr. 2. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Köszi 1 :) amúgy csak azért kérdeztem,mert kb. minden osztálytársamnak már van csak az egyik barátnőmnek meg nekem nincs.
2012. ápr. 2. 20:11
 5/12 anonim ***** válasza:
2014-ben már lesz neked is melled.
2012. ápr. 2. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nekem sincs semmim.155 cm 44 kg.
2012. ápr. 6. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Előző voltam 12/l
2012. ápr. 6. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

egyáltalán nem ciki!

Tényleg idővel úgy is lesz majd!

Lehet, hogy végül neked lesz majd a legnagyobb-mert még az is megeshet!

nyugii! :)

2012. ápr. 13. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Nem ciki, nekem is kb 13 évesen kezdett el nőni, és most elég szép, pont jó, se kicsi, se nagy. Viszont nekem eléggé fájt, amikor nőtt :(. Tenni nem tudsz semmit, ez hormonális, mentruáció után fog elkezdeni nőni... tuti, h lesz melled, de nem tudni, h mekkora, esetleg van elég nagy esély, ha anyukádból indulsz ki, vagy család nőtagjaiból, de ez sem 1000%. És tudd, h vannak fiúk, akik a kicsit, vannak akik a nagyot szeretik.
2012. jún. 7. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

én 16 éves vagyok, és nekem sincs, és nem dőlt össze a világ..

nincs olyan étel ami növeli. max. ha meghízol nagyon, akkor nő a melled is, és ha utána lefogsz akkor a melled megmarad. TALÁN. de nem biztos hogy ez mindenkinél így van.

de nehogymár 12 évesen ezeken gondolkodj -.-

2012. aug. 28. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!