Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Én 14 éves vagyok 164 cm és...

Pamanó kérdése:

Én 14 éves vagyok 164 cm és 58 kiló. Nem merek strandra menni csak ha nagyon eltakarom a testem mert attól félek hogy mások lenéznek mert van rajtam felesleg. Szerintetek is ciki?

Figyelt kérdés

2013. júl. 4. 12:07
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Tudom, hogy ez nem válasz, de én 15 vagyok, és 44 kiló, de még így se merek kimenni a strandra, csak családdal, mert én is félek, hogy meglátják a hasamon meg a combomon a felesleget. Szóval nem vagy egyedül, ha ez egy picit is vigasztal! :)
2013. júl. 4. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Most őszintén...

Szerinted kit fog érdekelni, hogy te hány kiló vagy a strandon ? Nem azért mennek oda az emberek, hogy kicikizzék a túlsúlyosokat, hanem hogy fürödjenek.

Észre se fognak venni.

2013. júl. 4. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Ne azért menj strandra, hogy mások mit fognak gondolni, hanem azért, hogy jól érezd magad.

Leírás alapján egyáltalán nem hangzik vészesnek, rosszabbak is simán járnak strandra.

Ha csak tökéletes alakú emberek számára tartanák fenn, nem lenne értelme üzemeltetni a strandot.

Rajtam is van felesleg (170cm/53kg), mégse húzok magamra zsákot, és csukakozok be egész nyárra a lakásba.


19/L

2013. júl. 4. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

másodiknak teljesen igaza van. senki nem fog veled foglalkozni, mert nem 14éves kislányokat bámulni mennek oda.

egyébként akkora felesleg nem lehet rajtad, testömmegindexed kb normális. ha ennyire zavar járj ki futni vagy biciklizni, rövid időn belül látványos eredményt érhetsz el. a 14 évesek meg még gyerekek, nincs alakjuk, ne legyenek irreális elvárásaid magaddal szemben.

2013. júl. 4. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kedves kommenteket és járok futni amúgy :))
2013. júl. 4. 12:42
 6/14 anonim ***** válasza:
na,az tök jó, akkor sok sikert a céljaid eléréséhez :) és ne legyél ennyire elkeseredve:)
2013. júl. 4. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

"Rajtam is van felesleg (170cm/53kg)"???

Most ugye viccelsz? 170 cm-hez min. 60 kg a megfelelő testtömeg.

A kérdezőnek: bár ez sok mindentől függ, de az a pici felesleg ami rajtad van (max. 1-2 kg) még előnyödre is válhat. Szebb, nőiesebb alakod lehet, mint egy átlagos tininek. Szóval bátran menj ki a strandra és élvezd a vizet! Egyébként is az emberek egyre inkább csak saját magukkal törődnek, nem pedig egymást pocskondiázzák.

22/f

2013. júl. 4. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Jövő hónapban leszek 14, 174cm 61kg (és már fogytam 4kg-ot). Ha te panaszkodsz én mit mondjak?

Egyébként én is így vagyok vele, de úgyis el fogok menni strandra barátnőmmel.

Végig gondoltam és arra jutottam, hogy úgy sem fogok mindenkinek megfelelni, ha nádszál vékony lennék az lenne a baj, így is találnak bennem hibát mert minden 170+ os 50-55kg, ha ducibb lennék biztos akkor is lenne valami probléma. Nem tudok/tudsz mindenkinek a kedvében járni, szerintem ne érdekeljen mások véleménye csak érezd jól magadat és kész.:) Ne az legyen a mérvadó vélemény, amit egy idegen ember alkot rólad.

2013. júl. 4. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
nincs is rajtad felesleg, ez egy normál arány, sőt. és miért érdekel téged azok vélemyénye, akiket nem is ismersz??
2013. júl. 4. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
nyugi nem azzal fognak foglalkozni . különben is a 164cmhez az 58 kg az nem sok. :)
2013. júl. 4. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!