Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nyáron befűteni?

Nyáron befűteni?

Figyelt kérdés
Egy mátrai településen jártam ma, ami a legmagasabb ponton van, s láttam, hogy pár kémény füstöl. Létezhet, hogy befűthettek? Nyár közepén? Nincs meleg, az tény, de azért durva.
2019. júl. 13. 18:03
 1/8 anonim ***** válasza:
17%
Lehet újszülött kisbaba van a házban, esetleg idősek akiknek már az érszűkület miatt a vérkeringésük nem jó, emiatt fáznak. Hirtelen ezek jutnak eszembe. Nem normális dolog persze, de a mai világban mi az? Kérdem én :)
2019. júl. 13. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy húst füstöltek.
2019. júl. 13. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
91%
Zabaron pár napja 3 fok volt. Egy elavult, régi ház hamar kihül.
2019. júl. 13. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
45%
lehet hogy csak főztek sparhelten, elmaradottabb helyeken még mindig van
2019. júl. 13. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
29%

Miért ne volna normális, ha egyszer fáznak?

Majd dideregnek, mert pár okostojás szerint "gáz", meg "ciki" fűteni, mi? Látszik, hogy mélyrepülésben van az oldal.

2019. júl. 13. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
75%
Vagy szemetet égettek vagy tényleg ment a sparhelt :) Nagyanyósnál még van, néha nyáron is bedurrantják, mert egészen más azzal a kaja.
2019. júl. 13. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mindenki hadd csináljon már azt a kisházában amit akar.
2019. júl. 13. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha kis település volt ahol jártál akkor sparhelt lehetett. Lekvárt is főzhettek egyedi házias íze lehet. Dédinél is az volt egész évben használta. Finom is volt az ebéd. Valaki meg éppenséggel fázhatott is, én Szabolcsban egy 25-30 év körüli nőt láttam ma prémes pufi dzsekiben az utcán
2019. júl. 13. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!