Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van még itt olyan ember aki...

Van még itt olyan ember aki nyáron nem megy nyaralni? Mit fogtok helyette csinálni?

Figyelt kérdés
2019. jún. 15. 19:01
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
0%
nincs
2019. jún. 15. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Bent rohadok a lakásban,és punnyadok.
2019. jún. 15. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Dolgozom, edzem. Meg néha elmegyek bulizni.
2019. jún. 15. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Idén nem megyünk. A konyhát újítottuk fel, nem volt olcsó. Most épp mindannyian extra nyáriinkat vállalunk, hogy jövőre mindenképpen legyen nyaralas
2019. jún. 15. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Persze, nincs rá pénz.

1-1 strandot beiktatok majd és kerti grillezést. Dolgozok, olvasok, sorozatot nézek majd.

2019. jún. 15. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Én. Egyetemista vagyok, így a nyaram szabad. Családommal nem annyira jó a kapcsolatom (meg saját korosztályomból amúgy sincs senki), így velük nem megyek. Egy társasággal lett volna alkalmam, de pont előtte lesz műtétem, varratokkal meg nem akarok fürdős nyaralásra menni nyilván.


Helyette? Végre van időm tankönyvön kívül mást is olvasni, kihasználom majd az időt. Meg párszor bulizni vagy fesztiválozni lehet elnézek, ha találok társaságot.

2019. jún. 15. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Olvasás, netezés, cangázás, rendrakás, ilyenek.
2019. jún. 15. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Olvasok, sorozatot nézek, festek, néha leugrom a szomszéd faluba úszni (van ott egy nagyobb nevenincs tó), augusztusban meg csillaghullást nézek.
2019. jún. 15. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Munka és döglés a klímás lakásban
2019. jún. 15. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 Metionin ***** válasza:
100%
Én ősszel szoktam, szeptember elején. Nem bírom a nagy meleget, a tömeget, a gyerekeket. Ezekből jóval kevesebb van már szeptemberben mint ilyenkor nyáron. Addig is dolgozok, tanulok, sportolok és próbálom túlélni a hőséget.
2019. jún. 15. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!