Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért nem olyan vagyok mint...

Miért nem olyan vagyok mint az emberek 99%-a?

Figyelt kérdés
Azért a többségnek gyermekkorában vannak barátai, kamaszon lázad, bulizik csajozok aztán 24-25 évesen családot alapít illetve komoly kapcsolatban van. Én ezek közül semmit nem éltem meg 24 évesen, átlagnál jobb intelligenciám van, de nem megyek semmire vele illetve zárkózott vagyok

2019. júl. 13. 21:37
 1/9 anonim ***** válasza:

26 éves vagyok és nincs családom, lázadtam, buliztam,csajoztam is de most senkim nincs és nem csak nálam van ez.


Én is többre számitottam az életem mint ahol most tartok, de nem biztos hogy boldogabb lennék ha meglennének ezek az áldások vagy minek nevezzem.

2019. júl. 13. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
47%
Hidd el, semennyire nem vagy különböző mint az emberek 99%-a. Tömérdek olyan huszonéves van akinek nincs barátai/barátnője és középsuliban elhitették vele hogy okos.
2019. júl. 13. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Figyelj én nem vagyok tényleg buta sokat olvasok főleg pszichológiát
2019. júl. 13. 21:54
 4/9 anonim ***** válasza:
42%
Nem mondtam hogy buta vagy, hanem azt hogy az intelligenciád valószínűleg nem kiemelkedő, ami az emberek nagy százaléka fölé emelne.
2019. júl. 13. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
44%
Annyira azért mégsem lehetsz jó pszichológiából, különben tudnád, hogy nincs olyan, hogy az emberek nagytöbbsége ilyen vagy olyan. Minden ember ugyanannyira különbözik egymástól, mint tőled.
2019. júl. 13. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha az átlagosnál okosabb lennél, pláne pszichológia terén a kérdést sem írtad volna ki. :D :D
2019. júl. 14. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
71%

Minden ember azt hiszi önmagáról, hogy hú de különleges.


Miben nyilvánul meg nálad az átlagnál magasabb intelligencia? Mert nekem inkább úgy tűnik, hogy fejletlen vagy szociálisan, ennyi az egész.

2019. júl. 14. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nyugi, kb az emberek fele olyan mint te.

Nem bántani akarlak, de tényleg így van.

Bár én szoktam néha bulizni, de több olyan embert ismerek aki nem szokott és nem is fog. Én is szeretem a pszichológiát, de ez tényleg egy elcsépelt téma, ma már mindenki pszichológus akar lenni.

Ne érezd madag rosszul, biztos benned is van valami különleges, mindenkiben van.


De ha jól látom a kérdés arra irányul, hogy miért nem vagy olyan "sikeres" szociálisan mint a többiek?

A válasz erre az, hogy mindenkinek megvan a személyisége, ahogy az erősségei és a gyengeségei is. Nem te vagy az egyetlen, ha szétnézel akár csak gyiken, rájössz hogy rengeteg hasonló ember van.

2019. júl. 14. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Mindig mindenki azt hiszi, hogy különb másoknál, és nem olyan mint az átlag.:D

Pont te is ebbe az átlagba tartozol, annyi különbséggel, hogy neked még a szociális skilljeid is fejletlenek és ez szorongásokat idéz nálad elő.

Javaslom, hogy keress egy szakembert.

2021. júl. 10. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!