Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ezen az oldalon miért nem...

Ezen az oldalon miért nem őszinték az emberek (például ebben a kategóriában)?

Figyelt kérdés
2019. júl. 12. 16:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Ezen az oldalon? Ebben a kategóriában?

Pffffff...

Az egész élet erről szól. Nagyon kevés ember őszinte igazán és minden körülmények közt. És azoknak nincs is jó élete.

2019. júl. 12. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
52%

Miből azt, hogy nem mondanak igazat?

És te mennyire vagy őszinte az emberekkel?

2019. júl. 12. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
Mert eltudnak bújni a gép mögött azért nem őszinték
2019. júl. 12. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Ez hülyeség. Én őszinte vagyok. Maximum nem tálalok ki mindent mindenkinek, de amit mondok, az úgy van.

Nem csak hazug sz...rháziakból áll a világ azért.

2019. júl. 12. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Szerintem nem őszintén érdekel!
2019. júl. 12. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Jav.:


Miből gondolod azt...


2-es vagyok

2019. júl. 12. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Szerintem itt több az őszinte ember,azért mert senki nem ismer+arc nélkül vagyunk.
2019. júl. 12. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Hol őszinték? Bemész egy boltba, csak azért kedvesek veled, hogy minél több cuccot sózzanak rád. Megkérdeznél valakit hogy merre találod ezt és ezt a helyet, már koptatnak is le, hogy nem tudják (azokra célzok, akik valóban tudnák), ha megkérdezed az ismerősöd, hogy mi újság, vagy elhallgatja az igazat, vagy hazudik róla... És akkor még ott van a politika. Konkrétan erre épül az egész emberiség.
2019. júl. 12. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Mire gondolsz? Mert ha csak simán olyan dolgokat írnak, amiket te pont nem tapasztalsz az még sehol se jelenti azt, hogy nem léteznek.. Valaki egy másik kérdésnél lehazugozott mindenkit, aki azt merte írni, hogy élvezi az életét. Attól még, hogy egyeseknek az egész egy kínszenvedés, az még nem azt jelenti, hogy másoknak is..
2019. júl. 12. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Hát én már futottam bele olyanba, ki őszinte volt teljes mértékben. Az a baj, hogy sokan a másikat vagy feladásra-, vagy játszmázásra kényszerítik (értsd: férfi az illető, de nőként írogat).
2019. júl. 12. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!