Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nektek mennyi jön ki ezen a...

Nektek mennyi jön ki ezen a teszten?

Figyelt kérdés
[link]
2019. júl. 16. 02:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
89%
annyira baromi unalmasak ezek a tesztek, hogy soha nem lesz valódi eredményem, mindig megunom és elkezdek tippelgetni, hogy a végére érjek
2019. júl. 16. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
75%
Én is pont úgy vagyok, mint az első válaszoló. :D
2019. júl. 16. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
36%

13 évesen 111 volt az eredmény. 15 évesen újra csináltam, de nem kaptam pontos adatot, az íméles 'oklevelen', amit küldtek az áll; 'Ön elérte a teszt maximumát, IQ eredménye 125 feletti'. Valamilyen pályázat volt abban az időben, de mivel még nem voltam 17, hiába jutottam túl az első fordulón, a másodikra már nem tudtam elmenni.

De ezek csak számok.

Azt írja, ,,Ez az érték magasabb, mint az emberek 96%ának az IQ-ja", ehhez képest én teljesen idióta vagyok, szóval hiába voltam 15 évesen zseni azon a teszten, nem jutottam vele semmire.

Neked mennyi lett, Kérdező?

2019. júl. 16. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
48%
AZ iq-szint az, amit az iq-teszt mér, semmi más. Felesleges ilyeneket kitölteni. Én is megunom a végére, abbahagyom. Egyszer egyet végigcsináltam, az 135 lett. De még egyszer: semmit nem jelent.
2019. júl. 16. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
27%

Egy hete kért meg erre párom.


Full hibátlan, oklevelet küldtek, hogy 125 felettibe tartozom.


Uncsi feladatok, de csak kifogás az első kettő válasza.

Mert ha uncsi, de nem megy ott gond van.


Párombak meg csak annyit mondtam:

Köszi, mégegy tény, hogy különc vagyok.

Rengeteg művészeti ághoz értek s mentalitásban is más voltam/vagyok korombeliektől, társadalomtól.

2019. júl. 16. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
10%
Én is mindig úgy vagyok ahogy az első.xD
2019. júl. 16. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
59%

Jut eszembe tudtátok, hogy az intelligenciának több kategóriája van? Azaz 7 részre osztható?


Szóval minden ember másként és más arányban intelligens.

2019. júl. 16. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 tali95 ***** válasza:
52%
ötös válaszoló szerény ember..
2019. júl. 16. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Miért ne válaszoltam volna ezt? Most küldjem el a képet, amit küldtek, vagy mi? (: Továbbítsam a levelet? (: Ezek csak tesztek, azt mérik, mennyire tudok teszteket tölteni. Jól tudtam teszteket tölteni. Nem lettem tőle több.
2019. júl. 16. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
#5 Hűha, te aztán értesz az önimádathoz, szép seggnyalás volt. :D
2019. júl. 16. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!