Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nektek mennyi jön ki ezen a...

Nektek mennyi jön ki ezen a teszten?

Figyelt kérdés
[link]
2019. júl. 16. 02:01
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Nekem 102, lefekvés előtti fáradt aggyal. De csalódtam így is.
2019. júl. 16. 11:17
 12/13 anonim ***** válasza:

Szerintem nem kell lehúzni csak azért mert azt mondta ért valamihez. Nem seggnyalás volt, csak pozitív vélemény magáról. Valamiért nagyon népszerű az önutálat, és bárki bármi jót mond magáról az rögtön egoista.


Kérdező, ne keseredj el. Az eredményed egyrészt teljesen átlagos, másrészt nem jelent semmit. Az életed ezután is pont ugyan olyan lesz, mint volt. Lehet, hogy nem sikerült kiemelkedően ez a teszt neked, de lehet, hogy az EQ-d különösen magas! Vagy tehetséges művész vagy, esetleg elképesztően jó építész. (: A magad módján különleges vagy.

2019. júl. 16. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Régebben töltöttem ki, akkor 125 feletti lett az eredmény.

Szerintem sem kell csalódottnak lenni, én több olyan embert ismerek, akik 100 pont körül (esetenként 100 alatt) teljesítenek az ilyen teszteken, mégis full értelmes gondolataik vannak, öröm beszélgetnem velük.

2019. aug. 28. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!