Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ugye van, aki arra kárhoztatot...

Ugye van, aki arra kárhoztatott, hogy sz. R élete legyen?

Figyelt kérdés

Mint ahogy egyesek 25 évesen meghalnak rákban, hiába bíznak, tartják be az utasításokat, bizakodnak, a betegség előtt egészségesen éltek.


Van, aki sz.r életre kárhoztatott, bármit is kezd?


2019. júl. 17. 13:20
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

Hasonlóan zsúfolt a napom, csak nekem 6.-os korom óta és lassan 27 vagyok.

Gimiben nem volt ritka az éjfélig tanulás, az alapszakon TDK, stb, jó eredmények, jogsi, nyelvtanulás, autodidakta tanulások, tanfolyamok.

2017-ben például vizsgákra és orvosokra ment szabi, azt hiszem, éves szinten 7 maradt pihenni. Persze egész évben Budapesttől 40 km-re jártam a legmesszebb.


Idén ha megyek szabira, végig tanulni tervezek. Arra már gondoltam,hogy elutazok hozzá, de csak hogy nyugtom legyen.


Te nem mentél sírva haza, én megyek. Ennyi.

2019. júl. 17. 18:32
 12/16 anonim ***** válasza:
Nincs eleve elrendelés.Mégis ki kárhoztatott volna ilyesmire?Ha hiszel is valamilyen felsőbb erőben(nevezd akárhogy),gondolod,hogy nincs jobb dolga,mint téged szivatni?Kicsit túlbecsülöd a saját fontosságodat.Az én életem is szar,de a saját hibámból.
2019. júl. 17. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

A tényezők akkor is hatnak egymásra.

Mint ahogy a rákról se tehetsz vagy arról se, ha készültél egy futóversenyre, de lelöktek a lépcsőn és eltörted a lábad.

Ahogy arról se, milyen géneket örökölsz.

Ahogy arról se, ha zajos helyen nősz fel vagy arról se, ha dohányoznak veled terhesség alatt és/vagy dohányfüstben kell felnőnöd.

Ahogy arról se, ha tanultál valamit, szeretted de pont beütött a válság.

Ahogy arról se, ha épp kezdenéd a karriered, de lebetegszel.

2019. júl. 17. 19:42
 14/16 anonim ***** válasza:
Nem a külső tényezők a lényeg.Ez a fickó nagyon jól megfogalmazta,tessék,olvasd el: [link]
2019. júl. 17. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

38 éves vagyok, 2 súlyos fogyatékossággal és egy krónikus betegséggel, mely megkeseríti az életemet. Mégis próbálok tanulni, fejlődni, tenni magamért.

Nem volt sem célom, sem szándékom senkibe belerúgni, én csak azt szerettem volna, hogy nézz másfelé, hogy ne olyan szempontból közelítsd meg a problémát, hogy "előre elrendeltetett" a dolog.

Nem minősítettelek, nem neveztelek lustának sem semmilyen negatív jelzőt sem használtam rád.

2019. júl. 17. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Az állandó tanulás, fejlődés az élet rovására megy, legalábbis ment nekem gyerekkorom óta. Csak még gyümölcse nincs.
2019. júl. 17. 20:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!