Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Titeket jelenleg mi szomorít el?

Titeket jelenleg mi szomorít el?

Figyelt kérdés
Engem az, hogy elég kilátástalan az életem. Dolgozok, de a lakbér és egyéb alap dolgok elviszik az összes pénzemet, semmit se tudok félretenni. Félek, hogy sose lesz saját házam, olyan helyzetben vagyok, hogy örökölni se fogok soha még egy kis parasztházat sem. Nyilván örökölni mindig nagyon szomorú dolog, de az én szüleim csak adósságot fognak hagyni maguk után, és amíg élnek is nekem kell segítenem őket anyagilag. Néha annyira igazságtalannak tartom az életet. Persze örülök, hogy aránylag egészséges vagyok és mindennap van mit ennem, van hol aludnom, de hát ki tudja mit hoz a jövő és pesszimista is vagyok ezzel kapcsolatban. Számotokra mi jelenleg a legszomorúbb dolog az életetekben?
2019. júl. 17. 14:51
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
73%
Az hogy mikor megoldódik az egyik (súlyos) egészségügyi gondom rögtön jön a következő.
2019. júl. 17. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
0%

-Van rajtam 5 kg túlsúly

-Picit rövidre vágta a fodrász a hajam

-Megkarmoltam a kézfejem és picit sebes

-Nincs kedvem bevásárolni


Semmi extra, ennyi.

2019. júl. 17. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
87%

Meghalt az anyukám és a párom szülei is. Nekünk is csak tartozás maradt, sosem lesz saját házunk.

Valószínűleg gyermekünk sem lehet. Bár úgyse tudnánk rendesen felnevelni, szóval ez valahol megoldás is egyben.


Sok testvérem van, de az egyik meghalt, a másik bűnöző agresszív állat, a harmadik elköltözött szó szerint a világ másik végére.


Az albérletben nem tarthatunk kutyát, pedig nagyon szeretnék..


Keveset keresek, pedig sokat tanultam.


Ilyenek...

2019. júl. 17. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

Én is hasonló cipőben járok, mint te és el kellene húznom külföldre, de ahhoz nyelvet kellene tanulnom, ami nem egyszerű meló mellett.

Igen, asszem ez szomorít el legjobban.

2019. júl. 17. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
#4 Nekem is sokszor eszemben van, hogy külföldre kellene mennem a jobb élet reményében, de nem beszélek jól más nyelven, egy tanfolyamra pedig nincs pénzem. Ráadásul itthon is elveszett vagyok, külföldön nem tudom mi lenne velem.
2019. júl. 17. 15:07
 6/19 anonim ***** válasza:

Én Norvégián gondolkodom, mert azt mondják, hogy nagyon frankó hely és beszélek is angolul olyan szinten, hogy ne vesszek el idegen helyen, na de a norvégoknak nem elég az angol, hiába beszéli 90%-uk a nyelvet, nekik a norvég kell.

Amúgy igen, a legvége valószínűleg az lesz, hogy külföldre kell mennünk.

2019. júl. 17. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Az, hogy bármit teszek, nem érek el vele eredményt.

Az öngyilkosságon gondolkozom, de lehet, hogy előtte még felíratok gyógyszert pszichiáterrel, ahogy meglát már írja is majd.

Kedves keresztények, ennyit arról, hogy az istenetek nem rak több terhet az emberre mint amennyit el tud viselni

2019. júl. 17. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
76%

Sokat dolgozom de keveset keresek :(

Fogyókúrázom de kevés sikerélményt érek el

Járok tanfolyamra és eléggé nehezen boldogulok vele


Tudom másnak sokkal rosszabb súlyosabb gondjai vannak de nekem most ezek a problémáin.

2019. júl. 17. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

8 as voltam lemaradt a vegee

Annak orulhetek hogy van hol laknom és egészséges vagyok de kb EU minden

2019. júl. 17. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Hogy nincs munkám, pedig keresek :(((
2019. júl. 17. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!