Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek a 40-50 éves...

Szerintetek a 40-50 éves korosztály hányad része elégedett az életével?

Figyelt kérdés
Ebbe a korcsoportba tartozom és úgy érzem nagyon másképp alakult minden az életemben, mint fiatalon terveztem. Sokan vannak így ezzel? El kell ezt fogadni, beletörődni, hogy ez van, vagy érdemes még ilyen idősen próbálkozni, változtatni?
2019. júl. 18. 19:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy rossz körökben mozgok, de eddig egy-két pozitív példán kívül majdnem az összes ennyi idős ismerősöm csak panaszkodik, és félig, vagy teljesen kiégett, depressziós... :/
2019. júl. 18. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Sofőr vagyok, elég sok emberrel beszéltem mondjuk azt hogy itt az országban 10-ből 1 ember, külföldön pedig 10-ből 6 ember.
2019. júl. 18. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Miért lennél idős?

Nyugaton változtass, majd ha 70 leszel akkor mondhatod hogy az vagy.

2019. júl. 18. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
#2 Külföld alatt Norvégiára, vagy Ruandára gondolsz?
2019. júl. 18. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
66%

Az én életcélom egy szerelmes nő egy gyönyörű motor egy szép de nem nagy ház gyerekek napsütés és boldog élet.

Nos az első kettő megvolt, a szerelmes nő és a gyönyörű motor, de ahogy haladtam előre a céljaim megvalósítása felé egyre jobban bele rokkantam a melóba , és mire össze güriztem mindent addigra már nemtudtam felülni a motorra a szerelmes nő már nem annyira szerelmes (vagy mégis?) a ház sem egy palota és a gyerekeim sem azok lettek akiket én elképzeltem magamnak, a napsütés az megvan :)).

összességében nem mondhatom el hogy túl boldog lennék, egy dolog vigasztal ha ez vigaszt jelenthet egyáltalán, az hogy sokan vannak még rajtam kívül ilyen helyzetben.

Ha újra kezdhetném sokmindent másképp csinálnék az biztos.


https://www.youtube.com/watch?v=0SZbJpbVRzo

2019. júl. 18. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
67%
Bizonyos dolgokkal elégedett vagyok, másokkal kevésbé. Amivel nem vagyok elégedett, azt átmeneti állapotnak tekintem, mert pl. egy-két évvel ezelőtt még rendben volt, most épp nem, de ez bármikor változhat.
2019. júl. 18. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Sokan vannak így ezzel, és aki melós családból való azok tagjai még generációkon túl végig dolgozzák az életüket.

A szüleimről tudom hogy sok mindenről lemondtak, értünk, hogy nekünk jobb legyen.

Lehetett volna szalon autó a portán ennyi év távlatából akár kettő is, de soha nem volt, mert azt a pénzt inkább ránk fordították, külföldre utaztunk, az akkori lehetőségekhez képest átlagon felül nevelkedtünk, jó ruhákat kaptunk, hamar volt számítógépünk, internet stb.


Ezeket tudtuk értékelni és soha nem követelőztünk, tudtuk hogy amit már ők nem tudnak biztosítani azt magunknak kell majd megoldani, pl drágább dolgokat.


Egyszer-egyszer elhintették már a szülők hogy mai fejjel meggondolnák a családalapítást, lehet jobb lenne csak úgy lenni a világba, biztos anyagi hátérrel, ugyanis a mi jövőnket sem látják, hiába dolgozunk tesómmal.

2019. júl. 18. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Pénzben nincs hiány. De 40 éves koromra itt vagyok egyedül, nejem évekkel ezelőtt elhagyott, gyerekem nincsen. Húzom az igát, vedelem a sört, szívom a cigit, évek óta súlyos gyógyszerfüggő vagyok. Kialakult a Borderline személyiségzavar. Hát nem így terveztem, de nekem így sikerült az élet, veszíteni tudni kell. Élek napról napra...
2019. júl. 18. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nagyon kevés.
2019. júl. 18. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
4# Ausztria, Szlovénia, Csehország, Benelux állam,Lichtenstein,Svájc,Olaszország,Írország,Dánia,Norvégia, Svédország,Litvánia ezekben az országokban és talán Németországban is,Angliában mondjuk azt hogy 10/5 ember.
2019. júl. 18. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!