Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek a 40-50 éves...

Szerintetek a 40-50 éves korosztály hányad része elégedett az életével?

Figyelt kérdés
Ebbe a korcsoportba tartozom és úgy érzem nagyon másképp alakult minden az életemben, mint fiatalon terveztem. Sokan vannak így ezzel? El kell ezt fogadni, beletörődni, hogy ez van, vagy érdemes még ilyen idősen próbálkozni, változtatni?
2019. júl. 18. 19:25
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Tehát a Föld lakosságának elenyésző része.
2019. júl. 18. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Figyel itt tudtam le szűrni a tapasztalatok, nyilván ha máshol is jártam volna akkor még többet tudtam volna mondani, de hát jó magyar szokás szerint semmi sem elég, megszólni tudják csak az embert, ha nekik sz.r másnak is legyen az, de inkább nem vitatkozom legyen neked igazad, igazából voltam kint Kanadában is és ott is ezt tapasztaltam ezen kívül még Boszniában is pedig az nem egy gazda ország azért, na mindegy is én ezzel lezártnak tekintem ezt.
2019. júl. 18. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!