Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Milyen munka illene hozzám?

Milyen munka illene hozzám?

Figyelt kérdés

Eladóként végeztem, de csak az árúfeltöltést élveztem a munkából. Szeretek rendet rakni, jó érzéssel tölt el ha a nagy rumliból rend lesz. De ha mondjuk valami nagyobb projektet befejezek, és látom hogy a sok munka meghozta gyümölcsét az is.

Borzasztóan introvertált és racionális vagyok.

Raktárosként dolgoztam tavaly az nem jött be, de leginkább a szakosodás és a közösség miatt. Voltam fuvarozó mellett rakodóként is, az nem volt rossz. A fútószalag melletti munkát, mint a csomagoló, vagy a minőségellenőrző rühellem.

Egy szakember mellett maszekban, van kisebb csoport mellett mint segïtő szívesen lennék, függetlenül a szakosodástól.

Konkrét elképzelésem igazából nincs, hogy mit akarok melózni. Csak annyi, hogy élvezzem.



#munka #eladó #munkahely #intorvertalt
2019. júl. 22. 00:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Könyvelő?
2019. júl. 22. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mi most a cégnél azon gondolkodunk, hogy fizetünk egy másik cégnek, hogy a több tonnányi rendetlen iratanyagunkat rendbetegyék és létrehozzanak egy normális irattárat nekünk.

Szóval ilyen cégnél dolgozhatnál pl. levéltárakban vagy könyvtárakban,vagy esetleg egy gyógyszertárban. Csak gondolom ezekhez kellhet tanfolyam is.

2019. júl. 22. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Igazából ezt neked kell tudni, érezni, mivel te ismered legbelül önmagad.


Ez csak egy tényező.

Szeretek én is rendszerezni, de ez rengeteg helyen ott van más-más formában.


Pl

Vállalkozásomnak több pontján is.

Iratok, papírok, termékek (papírtól kezdve a tárgylagos elhelyezés sorba, átláthatóság), műhelyben eszközök, alapanyagok, sablonok, negatívok...stb.


A rendszeretet egy dolog, de pl számomra művészként halál lenne az áruk rendezgetése mondjuk egy tescoban.


Társaság: Van egy kis csoportom, más-más szakmával rendelkezőkből. Jó a hangulat, teljesen más olyanokkal dolgozni, akiknél nem csak a mihez értést nézed felvételkor, de a személyiséget is. (ez is egy fajta "rend" rakás)


+ nem árt, ha jobban elmerülsz önmagadban.

Mit szeretnél igazán? A jövődre tekintve mennyire éri meg? Célok s jövőkép kialakítása - önmagad rendszerezése.


Vannak viszont olyan emberek, kik nem tudják önmagukat rendszerezni vagy nem is akarják (pl céltudat vagy hobbi hiánya, nem mernek szembe nézni magukkal..stb).

Szóval pótcselekvésként csinálják, azt amit.

Ez is rendrakás csak önmagunkban - ez a legfontosabb s rájönnek "bakker így ezerszer könnyebb".


Kezdj el papíron gondolkodni.

Pl előnyeid/tudásod, jó tulajdonságaid VS hátrányaid, rossz tulajdonságaid.

Miket szeretsz és miket nem; legyen az tárgylagos, eszmei, mentalitás, viselkedési formák, helyzetek, hobbik stb.


Rendszerezd ezeket, menj bele részletekbe, a papír sokat bír, ne sajnáld. 😊


A negatív tények/dolgoknál elmélkedj tudsz-e előnyt kovácsolni belőlük, hogy javíthatsz rajtuk.


Anno még a jövőképemet is rendszereztem s táblázatba raktam.

Ahogy tisztázodtak a dolgok onnantól csak felfele haladtam.


Tapasztalatból javaslom, ha szeretsz rendszerezni próbáld ki.

2019. aug. 1. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Takarító. Sok takarító egyedül dolgozik. Rendet rakhatsz, nem gond, ha introvertált vagy, és legtöbbjük racionális tipus.

Szerintem élvezet nincs benne, bár én a művészeti, meg a semmittevő irodai munkán kívül másban nem is látom az élvezhetőséget.

2019. aug. 1. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!