Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha egy nő/lány teljesen...

Ha egy nő/lány teljesen kihúzza magát, és úgy jár-kel, az "p*csásnak" számít az emberek szemében?

Figyelt kérdés

Teljesen kihúzva, ergo has be, váll-, és fenék/csípő hátrafeszítve.

A többség ezt már "k*rvásnak" titulálná? Vagy csak elkönyvelné ezt a testtartást annak, hogy az illetőnek van önbizalma?

(Értelmes válaszokat várok.)



2019. júl. 24. 17:42
 1/10 anonim ***** válasza:
95%

Mindenki nevében nem tudok nyilatkozni.Az egyenes gerinc lenne a természetes,aki görnyedt,az hosszú távon komoly hátfájásra számíthat.Én magabiztosnak tartanám a csajt.


Felteszem,rólad van szó.Fogadj meg egy tanácsot:Járj mindig egyenes háttal,és ne foglalkozz azzal,ki mit gondol.Aki szerint k*rvás,ha egy nőnek van tartása,az egy szánalmas *#?§!,nyugodtan röhögd ki.

2019. júl. 24. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Én még nőként is megcsodálom az egyenes, szép tartással rendelkező hölgyeket, az utolsó utáni gondolatom lenne emiatt bárkit is leribizni.
2019. júl. 24. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Metionin ***** válasza:
100%
Miért lenne az? Én is egyenes háttal járok, mert ezt szoktam meg különböző okok miatt. Volt már aki megjegyezte de nem bántóan, meg hallottam vissza hogy mások példálóztak vele hogy szép tartásom van. Ha valaki egy egyenes hátba azt látja bele hogy az illető qrva, ott szerintem bajok vannak.
2019. júl. 24. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez az önbizalom jele és amúgy is ez lenne az egészséges magatartás.
2019. júl. 24. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon nagy tévhit, hogy egy folyamatosan kitartott feszített pozíció lenne az egészséges testtartás. Van az a természetesen egyenes testtartás amit rendszeres mozgással az izmok erősítésével el lehet érni, az egészséges.

A belégzés is egészséges ugye? Próbálj meg csak belélegezni!

Amúgy nem ítélek meg senkit ez alapján, még akkor sem ha látom, hogy erőlteti...

2019. júl. 24. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, de ha így járok, nem kell lelépnem a járdáról a susnyába, mert észrevesznek és kikerülnek.
2019. júl. 24. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
92%
Semmi gond az egyenes tartással, én is irigykedem nő létemre arra, akinek szép tartása van. A gond azzal van, ha valaki járás közben ribisen tekeri a valagát, szinte felkínálva magát férfitársainak, vagy valamilyen pultnál támaszkodva bepucsít.
2019. júl. 24. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Igen, tény, hogy van egy bizonyos határ. Egyébként nagyon aranyosak voltatok 😅

Igen, valóban rólam van szó, jó a feltételezés.

Nem tudom már, hogy kiírta, hogy az se jó, ha erőltetett, de nálam ez annyira nem erőltetés, tekintve, hogy táncolok, gyakorta veszem fel ezt a tartást, de inkább olyankor, mikor senki sem lát. 😅 Enyhén félénk vagyok, és emiatt nem tudom, hogy mit gondolnának rólam, ha pl holnaptól így mennék ki az utcára. Vagy hát... Értitek...

2019. júl. 24. 21:09
 9/10 Sunshinedoll ***** válasza:
100%

Nem tudom, ki hol él de amit leírtál, az a helyes testtartás definíciója, nem tudom, miért tartaná bárki p-csásnak az egészséges gerincet :D :D


(Egyébként igen, a kihúzott testtartás lehet az önbizalom jele)

2019. júl. 24. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ez így egészséges! Járjál csak normálisan, ne foglalkozz a parasztokkal!
2019. júl. 24. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!