Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Coming outolt az unokahúgom,...

Coming outolt az unokahúgom, hogy poliamor kapcsolatban él. Normális reakció ez a szüleitől?

Figyelt kérdés

Ő a szüleivel él, diplomás lány, eddig a fizetése nagy részét a szüleinek adta a háztartásra. Tehát félre igazán nem tett.

Az édesapja bizalmasan kérdezte a magán életéről. Hogy ha bármi is van, ő elfogadja, csak mondja már el.

Elmondta, hogy poliamor kapcsolatban van 3 éve kettő fiúval.

Megverte az apja. Most néhány hónap, mire gyűjt albérletre. Minden k vának elhordták, pedig egy eléggé visszahúzódó, visszafogott, szolid lányról van szó.

Enyhén szólva idegösszeomlást kapott és folyton azt hajtják, hogy mikor takarodik már el otthonról, és rongálják a szülei a cuccait.

Ez normális reakció a szüleitől?

A fiúkkal összeköltözni még nem szeretne, albérletre gyűjt.

Nem kamu kérdés, még mielőtt ide írná valaki, hanem nagyon felkavart engem.

A szülei házra gyűjtötték neki a pénzt elvileg. Most kidobnák nincstelenül.


2019. júl. 24. 21:54
 1/9 anonim ***** válasza:
75%
Szted normális? 2 idióta barom
2019. júl. 24. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
91%
Én ismerek egy pasast. A fia homoszexuális, és kapcsolatban van. Ha valaki csak hasonlóan merne viselkedni a fiával, mint ez a két barom, az illető jobb ha előbb imádkozik, és ellenőrzi a betegbiztosítását.
2019. júl. 24. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
89%
Barmok. Nagyon szeretheti ha ennyi miatt megverte.
2019. júl. 24. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
16%

Rongálják a cuccait? Ez mit jelent?

Amúgy én nem fogadnám őszinte mosollyal a lányom ferde hajlamait.

2019. júl. 24. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
100%
Idióta állatok.
2019. dec. 17. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ismerősöm fia homoszexuális, mint mondtam. Egyszer a gyerek nagyanyja aki ezt nem tudta, mer' mért is tudta volna, ha olyan baromi gyakran lázogatta őket, azt ecsetelte egy film kapcsán, hogy mi a tömör véleménye a b@z@s@gról, elég egyértelműen. A srác apja meghallotta, és keményen leugatta a saját anyját. A gyerek védte a nagyit, hogy nem tudatta, de az apját nem izgatta. A lényege az volt, hogy vigyázzon mit beszél.
2019. dec. 17. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

"Hogy ha bármi is van, ő elfogadja, csak mondja már el.

Elmondta, hogy poliamor kapcsolatban van 3 éve kettő fiúval.Megverte az apja."

És a 2 töketlen srác nem fogott össze kissé megnevelni apucikát?

2020. jan. 18. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Qrvian válasza:
100%

ez egyáltalán nem normális reakció.

Én is poli kapcsolatban élek szüleim sem reagáltak tul jól. Hogy úgy mondjam ignoraljak a dolgot. egyfajta ha nem beszélünk róla nem létezik dolog. Ezt a fajta reakciót meg értem tőlük. Ami a te esetetben történt az teljesen elfogadhatatlan.

2020. júl. 29. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Savlekotő ***** válasza:
100%
Csodálkozunk hogy szinte minden családban csak hazudnak mint a víz folyás a lég vételről is..
2022. febr. 1. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!