Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális ez a reakció egy...

Normális ez a reakció egy váratlan terhességre egy komoly kapcsolatban lévő 27 éves férfitől?

Figyelt kérdés

Nemrég tudtuk meg, h gyereket várunk és tljesen ki van akadva, hogy ő még nincs erre felkészülve és hogy nagyon fél meg, hogy tönkre teszi ez az életét és mindenáron rá akar venni az abortuszra, hogy majd két év után vállaljunk 'normális' körülmények között gyereket.

A körülmények mondjuk nm a legjobbak, mert a páromnak 4 éve nincs munkája és szerintem nem is szandékozik dolgozni menni, mert egy lusta dög. Sajnálom, h a gyerekemnk ilyen apja kell legyen, de abortuszról hallani sem akarok!



2012. dec. 15. 19:08
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ha szerinted a párod egy 4 éve munkát nem kereső lusta dög, akkor nem tudom miért vagy meglepődve. Készülj fel rá, hogy nélküle kell felnevelned a gyerekedet.
2012. dec. 15. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
77%

"a páromnak 4 éve nincs munkája és szerintem nem is szandékozik dolgozni menni, mert egy lusta dög"


Ha igy állsz a párodhoz meg a kapcsolathoz, akkor miért nem védekezetetek?


Szerintem a barátod nem is lesz soha felkészülve egy gyerekre.


Ha van eszed, akkor elöször is otthagyod ezt az alakot, mert csak pénzedbe kerül.


Másodszor lehet, hogy okosabb lenne elvetetni a gyereket, mert nem tudom, miböl akarod felnevelni.

2012. dec. 15. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
95%
Ha nincs munkája és rossz anyagi körülmények között éltek, akkor vhol megértem. Főleg, ha valóban egy lusta dög. Szerinted fel akarja adni ezt a nyugalmas életet egy gyerek miatt? Igen, elég szomorú, hogy tőle akarsz gyereket, biztos vagy benne?
2012. dec. 15. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
95%

Ha ennyire nem érzi magát felkészülve a dologra, akkor mi a francért nem védekeztetek?

A terhességet el lehet kerülni...

Egyébként én sem értem mit vársz, ha 4 éve b.szik elmenni dolgozni...

2012. dec. 15. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
88%

Nem ez nem normális reakció egy olyan férfitól aki állítólag szeret.És az sem normális dolog,hogy nincs munkája 4 éve!!!!

Nem tudom mitől lenne jobb a helyzet 2 év múlva!!

Elmenne dolgozni? 4 év pihi után nagyon kétlem hogy dolgozni fog!Én úgy gondolom gyereket sem akar,mert így kényelmes neki.

Se gyerek se munka se felelősség.

Én keresnék egy másikat a helyedbe.Még így terhesen is!!!!!!!!!

2012. dec. 15. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
41%
Én elvetetném és otthagynám azonnal. Nem is értem mért vagy mg mindig vele...
2012. dec. 15. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
83%
Igaza van, miből tartanátok el , nevelnétek fel a gyereket?
2012. dec. 15. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:
Beszeltunk mar errol ezelott es teljesen maskepp allt akkor ehhez a temahoz, nem is gondoltam, h ennyire kikeszul, mikor meg nem voltam terhes teljesen maskepp beszelt. Es nem vagyok abortuszparti erre keptelen vagyok. Nem gondoltam volna, hogy egesz kapcsolatunk alatt amit adott azok csak szavak voltak, mikor meg szembesul egy tennyel akkor kikerulne.
2012. dec. 15. 19:33
 9/27 anonim ***** válasza:
96%
Úgy látszik, nem ismerted ki eléggé... Sok meggondolatlan házasság és gyerekvállalás lehet a következménye ennek. Amúgy meg akkor sem értem mit vártál tőle. Ha nem dolgozik, hogy fogja eltartania családját? Arról nem is beszélve, ha ilyen lusta, akkor szerinted fog segíteni neked a terhesség alatt és a baba megszületésekor, vagy a nevelésekor?
2012. dec. 15. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
83%

Nem ismerlek téged és a párodat. Az, hogy nem dolgozik és te úgy látod, hogy nem is akar nem normális. Nálam az egyik barátnőm vált el ez miatt a férjétől mert nem akart dolgozni és elvárta, hogy mindent ő csináljon.

Viszont az első reakcióját nem mondom, hogy megértem de azért a férfiak másként élik meg ezt az egészet mint a nők. A nőkben dolgozik már ilyenkor is az anyai ösztön és már teljesen másként állnak a dologhoz pont ez miatt. A férfiaknak sajnos nincsen ilyen szerencséjük.

Az én párom is nagyon megijedt az első terhességemnél. Nem mondta de láttam. Igaz ő soha nem mondott volna nekem olyat, hogy menjek abortuszra.

Viszont még én magam is elbizonytalanodtam, hogy Anya leszek, képes leszek e rá és biztos jól döntöttünk a bab vállalással akkor most ezt a férfiak miért nem élhetnék át? Ők is emberek.

Azért mondom azt, hogy nem ismerlek ezért fekete fehéren véleményt formálni nem tudok.

Kívánok sok egészséget és kitartást a babádhoz.

Egy 2 éves kislány és 5 hkm

2012. dec. 15. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!