Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van aki úgy érzi, hogy elronto...

Van aki úgy érzi, hogy elrontotta az életét? Ha igen, akkor hogyan, és mit lehet tenni, hogy kikerüljön belőle? Ha meg múlt idő, akkor hogy sikerült?

Figyelt kérdés

2019. júl. 25. 23:12
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi az életet nem lehet elrontani, mivel nincs értelme eleve. Nincs egy szabályzat hogy na ezt így kell csinálni
2019. júl. 25. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Sok évet elszartam a semmittevéssel, céltalansággal egy olyan egyetemen amit be sem fejeztem.


Utólag nem is erőltetném, sokkal hamarabb otthagynám és át iratkoznék egy könnyebb szakra, hasonló végzettségem lenne csak lenne "papírom". Illetve hamarabb elkezdenék céltudatosan dolgozni gyakornoki helyeken, nyelvvizsga, jogsi hamarabb lenne és akkor 30 évesen kicsit talán előrébb lennék.


Igazából most sem mondom hogy jobb az életem, inkább csak átlagosan szar. Dolgozom, nem keresek rosszul sem, gyűlik a pénzem, van szabadidőm és kijöttem sok évnyi depresszióból.

2019. júl. 25. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
84%
Nekem már kisgyerek korom óta el akarták rontani az életem... A családom.. Minden egyes nap hallgattam miért vagyok rossz, buta, idióta stb. Mindennapos ordibalásig fajuló viták. Az egyetlen szerettem (apukám) 15 éves koromban megszakította velem a kapcsolatot és csak magamnak maradtam..aztán elhagyott életem első és utolsó szerelme is (18évesen)Önvédelemből el kezdtem szeretni magamat, csak magamra számítottam és csak magammal voltam elfoglalva.. Onfejlesztettem mint állat, egyedul vagyok mint a kisujjam de!!! Üzletvezető vagyok, külön élek már egy éve önállóan, felvettek az egyetemre szeptembertől! Szóval az úgy mond dolgaim jól alakulnak ennek ellenében senkivel nem tudok bensőséges kapcsolatot kialakitani, senki iránt nem érzek szeretetett és magányos vagyok mint az állat, de az az ironikus hogy mindig megkapom a kérdést hogy nekem miért sikerül minden ilyen jol6 meg mennyire utálnak hogy nekem ilyen csodás életem van :') a kis naivak.. Valamit mindig valamiért de mindent inkább csak magadért..
2019. júl. 25. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
74%
Ja és 21 éves lány vagyok utolsó voltam :)
2019. júl. 25. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Én a drogokkal ba.szta.m el, de még élek, és élni mindig egy hatalmas lehetőség bármire.
2019. júl. 26. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Én korábban is, de jelenleg is folyamatosan elb×ok valamit, az tuti az életemben. Azt gondoltam, hogy egy jelentős képzés részvétele után másabb lesz, talán jobb... Még semmi változás ezután sem. Azt gondolom, hogyha egy kicsit több önbizalommal állnék dolgokhoz hozzá, akkor jobb lenne.
2019. júl. 26. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Volt ido amikor azt hittem “elrontottam”... de kiderult hogy az ugy volt jo ahogy tortent. Minden ami ma vagyok az elozmenyek kudarcainak koszonhetem.

Egyebkent el lehet rontani egy eletet csak epp nem tragedia kulonbozo okok miatt.

Az pedig hogy nincs az eletnek ertelme... kb annyi mint hogy a nap sutesbek sincs ertelme ha csak onmagaban nezzuk... vagy megis? ;)

2019. júl. 26. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Inkább mások rontották el. Innen már nem lehet felállni. Lehetetlenség.
2019. júl. 26. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Én.

18 évesen bizonytalan kislány voltam, és olyan főiskolai szakot sikerült megjelölnöm, amit már az első pár hét alatt megutáltam. A büszkeségem persze nem engedte, hogy feladjam, így passzív félévet is beleszámítva 2 évet csesztem el a hülyeségre. A mostani szakomat nagyon szeretem, nemsokára diplomázom is, de jobb lett volna ezt pár évvel korábban, kitérők nélkül.


Persze nem ez az egyetlen, ami rossz, de azok inkább környezeti tényezők. Erről viszont én tehetek, és haragszom is érte magamra.

2019. júl. 26. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!