Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mier ertem azt hogy valaki...

Mier ertem azt hogy valaki van velem?

Figyelt kérdés
Szoval ha megyek az utcàn rengetegszer hàtra fordulok hogy jon e valaki utanam de sehol senki pedig azt èrzem hogy van ott valaki.sotetbe nagyon felek szinte egyedul sehova se megyek mer felek hogy van a sotetbe valaki. Ithon egy helysegbe se megyek be mer sotet van elobb villany kapcsolas es utana mer felek.neha hangokat is halok. Csak be kepzelnem magamnak vagy valami?
2019. júl. 25. 23:35
 1/4 A kérdező kommentje:
Èrzem*
2019. júl. 25. 23:36
 2/4 anonim ***** válasza:
91%
Csak be kepzeled magadnak vagy valami.
2019. júl. 25. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Gyerekkoromban én is így voltam. Ez csak képzelődés a sötéttől való félelem miatt. Annyira félsz, hogy van ott valami amit nem látsz, hogy a fejedben már szinte valóság lesz és magadnak produkálod az ilyen dolgokat.
2019. júl. 25. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Minden a te tudatodon mulik... ajh kar hogy ez nem alap tudas az embereknel. Ha te azt bekepzeled hogy egy nagy rozsaszin parduc kovet akkor azt fogod “erezni”.

Inkabb az a kerdes miert kepzeled ezt es mire jo ez neked? :)

2019. júl. 26. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!