Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ilyenkor nyáron nem érzitek...

Ilyenkor nyáron nem érzitek általánosan azt, hogy valamiről lemaradtok?

Figyelt kérdés

Furcsán fogalmaztam meg a kérdést, de szerintem érthető.


Szóval mindenhol fesztiválok vannak meg minden.


Én meg itthon ücsörgök, játszok, néha kimegyek cigizni :D, és tök szar olyan mintha lemaradnék az egész nyárról.


Viszont ha elmegyek valahova akkor meg azt érzem, hogy máshol is lehetnék vagy nem ott kéne lennem.


Szóval ilyen érzések vannak bennetek? 26f


2019. júl. 27. 18:30
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Éreztem így, de ez csak az egó, mivel a face, tv net mindenhol ezeket a fesztiválokat nyomja hogy húúúúúú de jó most ott lenni...stb ha úgy van, legközelebb elmész rá. :)
2019. júl. 27. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha el is megyek valahova, már ott se tudom magam jól érezni, még ha úgy is indulok el, hogy Na! Ma jó estém lesz! Aztán valahogy mindig elkenődik a képem a végére és úgy érzem, hogy ennyi erővel otthon is maradhattam volna.

Nem vagy egyedül ezzel. Mindegy hol vagyok és mit csinálok épp, úgy érzem, hogy már rég lemaradtam mindenről.

2019. júl. 27. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Fiatalon ezt éreztem, fiatalságom elrepült, én pedig mindenről lemaradtam, egészségi állapot és egyéb problémák miatt. Most már - így közeledve a negyvenhez - kezdek mindenbe beletörődni.
2019. júl. 27. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
96%

"Ilyenkor nyáron nem érzitek általánosan azt, hogy valamiről lemaradtok?"


Én egész életemben ezt éreztem.

2019. júl. 27. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Dehogynem, ezt éreztem mikor otthon voltam és suliba majd dolgozni jártam, ezekután annyira unalmas volt már hogy sofőr lettem, most amikor pihenő időben vagyok,várakozni kell akkor szét szoktam nézni a környéken ahol éppen vagyok, vagy ha nem kell sietnem akkor itt ott megállok,nyilván sok sofőr csak hajt és a pénz kell neki így az élet sem élvezi ki.

Ebben az évben már számos helyen voltam belföldön és külföldön egyaránt,volt olyan ahova életemben nem gondoltam volna hogy el jutok de el jutottam,komolyan mondom szuper, bár azért van ebben a melóban is sz.r például a nagy meleg.

2019. júl. 27. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Gyerek vagy meg, ha ezt erzed ;)
2019. júl. 27. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Régebben volt. Idén most nem, szabadnapjaimra általában szervezek valami programot mindig.

Ez a fesztiválozósdi sokszor amúgy csak nagy hype. Régebben volt hogy el akartam menni, aztán végülis nem mentem, most viszont már úgy vagyok, hogy csak elvernék egy sok pénzt azért hogy sok egoista között legyek meg veressem részegen, azt viszont meg tudom csinálni sima szórakozóhelyen is.

2019. júl. 27. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2019. júl. 27. 22:15
 9/10 anonim ***** válasza:

Én évek óta úgy érzem hogy lemaradok sok mindenről.

És ezért hálás vagyok magamnak.

2019. júl. 27. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem, mert sosem vonzott a strandolás, fesztiválozás, miegymásozás. A nyár nem nekem való, és eleve nem is vagyok társasági alkat, úgyhogy nem szomorkodom emiatt. Jó nekem a ventilátor előtt, ki nem teszem a lábamat a forró utcára, amíg nem muszáj.
2019. júl. 28. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!