Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nagyon gonoszak vagyunk ha ma...

Nagyon gonoszak vagyunk ha ma is azt csinàltuk hogy mentünk a vàrosban és az összes szép lànyt aki szembejött velünk kinevettük csoportosan?

Figyelt kérdés

2019. júl. 27. 22:06
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
1%
Jó lehetett XD
2019. júl. 27. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
77%
inkább retardáltak, a lányok nem vették magukra pár gyógyós vihogását. Engem is kiröhögött múltkor egy down kóros, nem éreztem magam rosszul.
2019. júl. 27. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
20%
:D :D :D retardált múltamra emlékesztet a poszt :D 17 évesen hasonlókat csináltam+kitépkedtük mindenhonnan a korlátokat xd
2019. júl. 27. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
97%

Erről már írtál ki kérdést.

Amúgy én biztos kiröhögtelek volna, de megnyugtatlak, vagy észre se vették, vagy majd' bepisiltek a nevetéstől, arra gondolva, hogy "micsoda egy lúzer banda".

2019. júl. 27. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
98%
Hm, inkább a szánalmas, megkeseredett szavakat használnám.
2019. júl. 27. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
83%
Miert gyerekek vagytok? Felnott ember a tiniket tudja hova tenni... mi is voltunk azok. :D nem ti szartatok a spanyol viaszt. De azert aranyos hogy ezt hiszitek :D
2019. júl. 27. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
96%
Gyerekesek vagytok, gonoszak. Lehet azoknak a lányoknak pont rossz napjuk volt és ti beléjük rúgtatok egy jó nagyot.
2019. júl. 27. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
7%

Egyáltalán nem. Inkább tükröt tartottatok nekik. Legalább páran belekóstolhattak abba, amin a fiúk elég sokszor keresztül mennek.

Lehet hogy a lányoknak legalább egy nagyon kis része elgondolkodik a saját viselkedésén. Ami nem hozza magával automatikusan, hogy változtatni is fog...

2019. júl. 27. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
94%

Nem mellesleg kulsobol iteltek. Ami arra utal hogy butak vagytok.

Szep lanyokat nevettetek ki. Ami meg arra, hogy csunyak is.


Kinevethetsz buta csunyakent egy szep okosat is, de ettol te nem lettem “beljebb”... :D

Az nevet, aki a vegen nevet...

2019. júl. 27. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
98%

Mivan,anyátok\apátok nem szeret titeket? És frusztrálták vagytok?? 😂😂😂😂 Naggggyon helyes.


Szemét gyökerek

2019. júl. 27. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!