Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Számos szép csaj lehetséges,...

Számos szép csaj lehetséges, hogy azért utazik tömegközlekedéssel, mert az biztonságosabb, mint autóval közúton és féltik az életüket?

Figyelt kérdés
Tegnap Debrecenből utaztam Bp.-re vonattal és hiába nincs már szorgalmi-, vizsgaidőszak az egyetemen így is rengeteg csinos és szép csajt láttam ahogy a vonattal utazott (többen egyedül). Nagyon szofisztikáltak, igényesek és arra gondoltam, hogy lehet sokan közülük azért járnak tömegközlekedéssel, mintsem autóval, mert hiába lassabb és körülményesebb azért biztonság szempontjából még mindig tutibb választás, mint az M3-ason vagy Bp. alatt egy nem várt őrült által okozott balesetben ott maradni (a rendszerint kisautóval pl. Yaris, Corsa, Fiat 500 stb., mert a csajok általában ilyenek vezetnek) főleg ha emellé még bénán is vezet és fél a vezetéstől. És inkább azt gondolják, hogy "hiába van jogsim én a gyönyörű és szép életemet egy pillanatig nem fogom kockáztatni a közúton" és inkább utazok valami jófej spanommal. Szerintetek ebben a felvetésben van realitás?

2019. júl. 20. 11:44
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
97%
Ekkora blődséget...
2019. júl. 20. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Nincs realitás. Az emberek legnagyobb része (a szép lányok is) az alábbiak miatt utazik vonaton autó helyett:

- nincs kocsija

- nem tud vezetni

- olcsóbb a vonat

- gyorsabb a vonat

2019. júl. 20. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit túlgondoltad... vagyis nem kicsit.
2019. júl. 20. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, mennyire lehetek szép a te szemedben, de végül is válaszolok.


- van jogsim, autóm nincs

- a tömegközledésben nem szokott dugó lenni, legalábbis én metróval és villamossal közlekedek

- kisebb a baleset kockázat (ahogy én látom)

- reggel nagyon fáradt vagyok, és a metrón még tudok pihenni, vezetés közben ez nem opció

- környezettudatosabb, ha nem használok külön autót olyan úthoz, amihhez nem feltétlen kell


Amúgy egy jóképű pasi miért nem vezet? Mi értelme ezt a kérdést kivezetni a szép lányokra?


20/L

2019. júl. 20. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
94%
Azt mondja a kiasutó Yarisal. Apám, egy 1,5-ös Yaris már manapság akkor hodály, hogy régen nem kisautó kateória úgyhogy nyugodt lehetsz, nem halsz bele egy balesetbe. Egyébként al egtöbb huszonéves azért utazik tömegközlekedéssel mert nincs saját autója anyuci meg apuci pedig nem fogja minden nap megengedni, hogy elvigyék az övéket.
2019. júl. 20. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Közel 30 éves leszek, 2 éve járok mindenhova kocsival, mert addig egyetemre.jártam, ha az utolsó években levelezőre, de úgy is járt a kedvezmény. Előtte is volt kocsim..Azert jártam vonattal, mert sokkalta olcsóbb és mert nem sokkal hosszabb így se az út. Egyáltalán meg sem fordult az a fejembe, hogy így biztonságosabb
2019. júl. 20. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 Sunshinedoll ***** válasza:
56%

Nincs benne realitás. Biztos van ilyen csaj, aki nem magabiztos messzire/idegen városba vezetni, de nem gondolnám, hogy ez 1: kifejezetten nőket érintő dolog lenne 2: csak emiatt utazik valaki vonattal.


Sok esetben nekem is egyszerűbb vonatoznom, mint autóval utazni, attól függően, hogy hova megyek, illetve pl. Budapesten melyik városrészbe.

2019. júl. 20. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Hoppá, most látom, hogy rosszul fogalmaztam meg a kérdést:

Szóval nem feltétlenül a budapesti tömegközlekedésre gondolok, hanem a MÁV-ra. Azokra a lányokra, akik ilyenkor is vonattal mennek fel Pestre vidékről, miközben nincs oktatás, tehát nem egyetemistaként utazgatnak és a szüleik vagy saját kocsijukba nyugodtan beülhetnének.


"gyorsabb a vonat"

Hát mondjuk ezt nem tudom honnan szűrted le. Pályán max sebesség 140 km/h egyenletes haladással, vonattal max sebesség 110-120 km/h miközben bizonyos szakaszokon csiga tempóval halad. Előbbivel kb 1 órával hamarabb érek fel Bp.-re. Ha késik a vonat, akkor ez még több.

2019. júl. 20. 15:11
 9/14 A kérdező kommentje:

"Amúgy egy jóképű pasi miért nem vezet? Mi értelme ezt a kérdést kivezetni a szép lányokra?"


Mert őket ilyenkor is gyakrabban látok vonatokon (tömegközlekedési eszközön) míg a jóképű pasik szinte mindegyike min. egy prémium német autóban ül.

2019. júl. 20. 15:13
 10/14 anonim ***** válasza:

21 éves vagyok, az autók egy Fabia.

Kb. mindenhová autóval megyek, kivéve Budapest. Vidéki vagyok, nincs az a pént, hogy oda autóval menjek még fel, meg jobban ki is jövök a vonatjegy árából, mintha tankolni kéne.

2019. júl. 20. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!