Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért bántják ennyien Vajna...

Miért bántják ennyien Vajna Tímeát? És miért foglalkozik vele mindenki folyamatosan, még a velem egykorú kamaszok is?

Figyelt kérdés

Egyre többet hallom a szüleimet, a barátok erről a nőről beszélni. Ez a nő senkinek sem ártott, munkát adott a fánkozójával is nehány embernek. Az egész média vele foglalkozik mintha valami hollywood-i sztár lenne, közben csak egy nő, akinek gazdag férje volt csak most lehet semmit nem örökölt férje vagyonából. Mindenki itt izél, hogy nem dolgozik... És?? Az én édesapámat néhány éve előléptették és így háromszor annyit keres mint azelőtt, s így úgy éreztük anyukámnak felesleges dolgoznia és itthon, háztartást vezet stb.. De nem értem ez miért bűn? Valószínűleg a tisztelt Tímea is el fog menni dolgozni ha rá lesz szorulva.

Ahh mindegy is. Ha néhány embernek fájna az irigység, akkor már rég nem élnének.


2019. júl. 28. 23:02
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
70%
Mert ha valaki pénzért megy hozzá egy emberhez az undorító, ribi, gonosz teremtés. Nyilván nem azért utálják mert menő utálni, mert irigyek vagy csak kell valaki akit közösen lehet utálni. Nő, rivaldafényben van, nemrég halt meg a férje akitől jó sok pénzt kapott...könnyű préda. A fenét az a bajuk, hogy nem dolgozik, ha ez olyan nagy probléma lenne sokkal több embert utálnának ilyen mértékben. Mármint hé, Magyarország fele nem dolgozik :D
2019. júl. 28. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
21%

Előre szólok, hogy le lehet pontozni. Sőt, megsértődök, ha valaki nem így tesz.


Timit egy kedves teremtésnek tartom, számomra szimpatikus. Lehet utána csinálni, amit elért, ugyanis ha nem lett volna Andy felesége, akkor is nagyon gazdag lenne, ugyanis üzletasszony és vállalkozó. Andy Vajna pedig rengeteget tett Magyarországért, amit nagyon köszönök neki.

Miért bántják Timit? Mert irigyek az emberek és tized annyit nem fog elérni senki egy egész életen át - ha 10x születik ujjá sem -, mint amennyit ő elért jelenlegi korára. 30 és 40 között lehet.


Figyelem! Lepontozni kötelező.

20/f

2019. júl. 28. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
72%

Mert az a nő egy vicc. Ha ezt nem látod, legalább olyan éretlen vagy mint ők.


Ha nem akrsz róla beszélni, válts témát vagy mondd meg nekik hogy csak egy újabb gazdag aranyásó hp, az ilyenekből van egy rakat, lerágott csont már.

Vagy nemes egyszerűséggel lépj ki a szituációból.

2019. júl. 28. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Én biztos nem foglak lepontozni, mert egyetértek veled nagyrészben. Bár akkor nem értem miért sír, hogy az utcára kell mennie, ha emmyire gazdag üzletasszony?? Nem tudjuk, de az biztos, hogy ezzel a mentalitással ezwk az emberek sosem fognak így élni.
2019. júl. 28. 23:16
 5/17 anonim ***** válasza:
81%
Ez a Vajna Tímea ennyire magasan kvalifikált személy, akkor miért sír a szája, hogy az utcára kerül? Őszintén, az idős férjétől mit várt? 100 évig élnek együtt? Tudta nagyon jól a férjének nem sok van hátra. A férje úgy intézte a dolgokat, hogy Tímea a vagyont ne kapja meg. Tímea ezzel a házassággal csacsit csinált magából. Az özvegy Vajnánéba benne van a riasztó. Senki nem akar már vele összejönni, mert bemutatkozott.
2019. júl. 29. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
58%
Vajna rafkós volt pénzügyileg.Rég megbeszélték azt is Timikével mi lesz a halála után,nem kell a csajt sajnálni,örökölt bőven.Duma csak hogy utcára kerül,meg jaj az autót is el kell adni... Ja,eladja,mert nincs kedve fent tartani ha már az ő pénzéből megy .. ugyanez a helyzet a hellyel ahol lakik.Az a pénz nekem is jól jönne amit örökölt.Az már nem annyira tetszett volna előtte hogy ilyen manussal éljek együtt,nyaraljak,vagy egy ágyban feküdjünk.
2019. júl. 29. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
78%
Én nem is foglalkozom vele.
2019. júl. 29. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim válasza:
86%
Azért utálja mindenki, mert Andy Vajna fidesz körben mozgott és az ellopott pénzekből nagyon sokat kapott, amiből Timike is részesült, nehogy azt hidd a fánkozót arra vette, hogy munkát adhasson a magyar embereknek, az jó pénzmosodának.. De ha te ezt nem veszed észre, akkor egy ostoba fideszes vagy de mindenesetre nekem már sem türelmem de még idegem sincs egy véres szájú fideszessel veszekedni.
2019. júl. 29. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 Barnabas333 ***** válasza:
84%
kollégám évfolyam társa volt Dobó Katának. Azt mondta sosem volt 100as a nő. Látszik is rajta, csak nem sikerült neki ami Timinek. De egy kutya pénzásó nők. Te elhiszed, hogy Damu Roland ok nélkül bántotta Timit? Tuti félre kefélt vagy mást csinált. Szánalom az egész nő. Amikor a legnagyobb magyar színészeket szidta, látszik a színvonal...
2019. júl. 29. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
38%
Elvenném feleségül, de tuti,hogy szóba sem állna velem ugyh. erről ennyit.
2019. júl. 29. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!