Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért bántják ennyien Vajna...

Miért bántják ennyien Vajna Tímeát? És miért foglalkozik vele mindenki folyamatosan, még a velem egykorú kamaszok is?

Figyelt kérdés

Egyre többet hallom a szüleimet, a barátok erről a nőről beszélni. Ez a nő senkinek sem ártott, munkát adott a fánkozójával is nehány embernek. Az egész média vele foglalkozik mintha valami hollywood-i sztár lenne, közben csak egy nő, akinek gazdag férje volt csak most lehet semmit nem örökölt férje vagyonából. Mindenki itt izél, hogy nem dolgozik... És?? Az én édesapámat néhány éve előléptették és így háromszor annyit keres mint azelőtt, s így úgy éreztük anyukámnak felesleges dolgoznia és itthon, háztartást vezet stb.. De nem értem ez miért bűn? Valószínűleg a tisztelt Tímea is el fog menni dolgozni ha rá lesz szorulva.

Ahh mindegy is. Ha néhány embernek fájna az irigység, akkor már rég nem élnének.


2019. júl. 28. 23:02
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
82%

Azért foglalkoznak vele, mert kitette magát a kirakatba.

Ő akarta így!

Hány híres ember van az országban, akiknek a párját nem ismerjük, mert ők így akarták!

Timi ismert akart lenni. Most viselje a következményeit.

Tudod, hány milliárdos él ebben az országban? Sok!

Csak nekik van annyi eszük, hogy nem mutogatják magukat és a vagyonukat, ezért nem is ismerik őket az emberek.

Bántani pedig azért bántják, mert hazudik.

Játssza a bánatos özvegyet, de mikor még élt a férje, sosem volt mellette.

2019. júl. 29. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
26%
En nem vagyok erte oda, de engem is idegesit ha szidjak, mert most oszinten nem mind1, h miert ment hozza Vajnahoz?!!! A szitkozodoknak semmi koze hozza.
2019. júl. 29. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
72%

Oszinten ki irigy ra?

Nem csipem, undoritonak tartom a viselkedeset.

De a penzere aztan nem vagyok irigy, amiert o "megdolgozott" (oregemberrel agyba bujni luxusert nem munka) abba en bele szulettem, ugyhogy pont nem erdekel az anyagi helyzete.

2019. júl. 29. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
33%
Lehet utáni, neki ezzel semmit sem ártasz, de magadnak hozol az életedbe egy kis pirosat a szmrkeségbe, ő meg bármit megvehet magának munka nélkül, te meg vergődhetsz az életformáján, ami nem tetszik neked. Tudod hogy nem érdekli, vergődj csak, ha jól esik.
2019. júl. 29. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
26%

"Mert ha valaki pénzért megy hozzá egy emberhez az undorító, ribi, gonosz teremtés. "


Nem értek egyet.

Egyrészt: a férfit miért nem bántják ilyenkor? A férfi bezzeg milyen jó fogást csinált stb.

Másrészt: Vajna Timi nem vert át senkit. Andy Vajna nyilván tudta, mit csinál, nem arról volt szó, hogy szegény Andy Vajna a hősszerelmes, akit átvertek.

2019. aug. 9. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
61%

"De egy kutya pénzásó nők. Te elhiszed, hogy Damu Roland ok nélkül bántotta Timit? Tuti félre kefélt vagy mást csinált."


Ki nem sz*rja le, attól még Damu megverte.

2019. aug. 9. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
67%
Elso kommenthez. Ha egy no azert nem dolgozik, mert a parja eltartja, es az nem egy adocsalo bunozo oligarcha, akkor a ferfi nemcsak kettojukre keres, de kettojukre adozik is. Kepzeld, en is egy ilyenfajta vagyok, gyerek sincs, padlot se sikalok. Tehat kopedelem ringyo vagyok. Vennem el inkabb mas munkahelyet, a rohadt eletbe!
2020. febr. 18. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!