Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi ez a jelenség? Már az...

Mi ez a jelenség? Már az élelmiszerboltokban is megy a hajdobálás versengés nők között nem arra figyelnek mittegyenek a kosárba hanem ki a szebb jobb?

Figyelt kérdés
Oké hogy buszon utcán megy a karóba húzott mű baba beképzelt verseny nincs saját stílusuk hanem egymást utánozzák de hogy 2 bab konzerv között is 😂😁 szánalmas komolyan , már nem merek felnezni a boltba mert akkor ha rá merek erre a sorozat gyártmány hű de szép vagyok nőre ránézni megdobja a haját és beképzelten elrobog mellettem a kosárral , ha nem nézek fel rá akkor addig kerülget magára hozza a figyelmet még rá nem nézek , mi ez a jelenség ??!!! Miért ? Minden nap minden hol ! Először azt hittem beképzelem de nehéz nem észrevenni a sok idiótát
2019. júl. 29. 20:14
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az a kérdező baja, hogy ő nem úgy néz ki, mint ezek a nők :D
2019. júl. 30. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Kamu a kérdésed, az ilyen cicababák nem alacsonyodnak le odáig, hogy vásárolni menjenek a pórnép közé. :) Én még egyet sem láttam.
2019. júl. 30. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Én is gyakran tapasztalom ezt. Tény, hogy rosszul esik, de próbálok vele nem foglalkozni.

Igen, én sajnos nem kevéssel vagyok csúnyább, mint az átlag, számtalan visszajelzésből tudom ezt + mondták is már (kimondottan nőietlen, "baltával faragott" arcom van, de nem tehetek róla), emellett csak egy kicsit érdekel a megjelenésem (alap ápoltság, jó állapotú és egymáshoz illő ruhák, normál testsúly és alak megvannak, de semmi extra).

Arra gondolok, hogy talán önmagukkal elégedetlenek (a közösségi oldalak miatt?), és vigasztalásul keresnek valakit, akiknél még ők is feljebb vannak.

2019. júl. 30. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Sikeresen atverekedtem magam a fogalmazasi es helyesirasi hibakon, de kar volt eroforrast fektetni bele, a tartalom is pont annyira ertelmes.

Valaki javasolt egy pszichiatert, en azert mellette egy nyelvtantanart is bedobnek. :)

2019. júl. 30. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%

Imrus, koszonom megtisztelo szavaidat privat uzenetben. Ha atugrom a direkt karomkodasokat, akkor a maradekot elnezve feltunik a maganyos szo feltunoen gyakori hasznalata koztuk. Az, hogy ezt a szot ennyire negativ kontextusban hasznalod - a masokra szort karomkodasokkal vegyitve - erdekes osszhangban all a kerdesed suggalta onkeppel, es azt hiszem meg is talaltuk a lelki problemaid forrasat. Sajnos ez a diagnozis nem segit, ugyanis maganyossagodon meg a jobb kezed sem segithet, mert meg az is tul intelligens a te szintedhez kepest.


Ui: A privatodban emlitett “ez a helyesiras” sem allja meg a helyet, bar igaz, hogyha eltekintunk attol, hogy kozpontozast nem hasznalsz (leszamitva ket felkialtojelet, de azt is hibasan), akkor legalabb annak orulhetunk, hogy neha legalabb a mondatot sikerult nagybetuvel kezdeni...

2019. júl. 31. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!