Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Fiúk gyakran alszotok meztelen?

Fiúk gyakran alszotok meztelen?

Figyelt kérdés

2019. júl. 30. 03:15
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
77%
Sose. A családom egyes tagjai csak úgy bejönnek a szobámba, miközben alszom... Kellemetlen lenne számomra, de már megszoktam a ruhás alvást.
2019. júl. 30. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
37%
nem, mert összefingnám, genyóznám az ágyneműt
2019. júl. 30. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 mooti ***** válasza:
71%

12-es

Akkor neked valami nincs rendben a szervezeteddel.

Ha így van, akkor naponta kell Tiszta pizsamában aludnod, hisz az feltartja az általad kibocsátot általad leírt anyagokat.

Javaslom este vegyél fel felnõtt pelenkát.

Nem szêgyen az, ha kell.

2019. júl. 30. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
64%
miért? a napi új gatya elég, am nem úgy kell érteni, h szaros lesz, de azért fingásokkal lehet szivárgásokra számítani
2019. júl. 30. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 mooti ***** válasza:
71%

Nem akartalak megsérteni, de ami Te írtál az sértõ volt Ránk, akik meztelenül alszunk. Tudod elõször ki kellene próbálni ésrájönnél, hogy a meztelen alvás nem csak egézséges, hanem olyannyira tiszta, mint a pizsamás.

Igen, vannak balesetek, pl amikor az ember beteg. De ez nem általános és ha meg is történik, akkor nem pizsamanadrágot és lepedöt cserélsz, hanem csak lepedõt.

Még az jutott az eszembe, ami nagyon nagy igazság:

Élni és élni hagyni!

Lefordítva, ha Te nem alszol meztelenül, akkor nem kell azt gondolnod, hogy aki úgy alszik az mocskos, koszos, higiéniàt nem ismeri.

Elmondom Neked, hogy Mi akik így alszunk, azok extra figyelnek a higiéniára.

Köszönöm, hogy végig olvastad, az eszmefuttatásat.

Szép éjszakát, akár pizsiben, akár textil mentesen.

2019. júl. 30. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
76%
Tavasztól őszig ha jó idő van akkor meztelenül alszok. Mostanában, ebben a dög melegben főleg!
2019. júl. 30. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
76%

Csatlakozom az első és harmadik válaszhoz: én is télen-nyáron meztelenül, és ha idegen helyen vagyok, olyankor is, de igyekszem nem zavarni - vagy zavarba hozni - ezzel a környezetemben levőket.

Viszont valóban úgy a legkényelmesebb számomra, ahogy nagyon "komfortos viselet" nyáron ruha nélkül lenni otthon.

2019. júl. 30. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim válasza:
100%
Mindig (télen, nyáron), mindenütt (otthon, vendégségben, közösségben).
2019. aug. 1. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim válasza:
100%

Soha! Próbáltam megszeretni de már óra múlva már vissza öltöztem. Szügségem van valami textilre, így kényelmes

14/f

2019. aug. 24. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
100%
mindig meztelen .vendégségben is
2020. ápr. 17. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!