Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Meztelenül alvók. Olyankor is...

Meztelenül alvók. Olyankor is úgy alszotok, ha vendég, barát, rokon van nálatok vendégségben?

Figyelt kérdés
És nem voltak még ebből kínos helyzetek vagy nem zavar ha más meglát meztelenül?

2012. nov. 11. 08:50
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha van nalunk valaki, akor ruhaban alszom:) Paromnal pl siman alszom meztelenul (szulokkel, testverekkel el) mert ok nem jonnek be a szobaba, de nalunk muszaj nyitvahagyni az ajtot, mrt nincs szivem kizarni/bezarni a cicat:)
2012. nov. 11. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
91%

igen. Estére becsukom az ajtót. Ha meg benyit max. a takaróval takart testem látja.


23/L


Ha én vagyok vendégségbe akkor viszont viszek pizsit.

2012. nov. 11. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
92%

nem jönnek hozzám látogatóba,pláne nem ott aludni,mert utálom az ilyet.

ha nekem kell máshol aludnom (amit szintén utálok)viszek pizsit.

27/f

2012. nov. 12. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
87%
Igen akkor is meztelenül alszom ha vendég van, csak az ágy mellé odakészítek egy köntöst. Nem zavar ha más lát meztelenül, így nem is érzem magam kínosan.
2012. nov. 13. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
80%

Igen. Általában mindig meztelenül alszom.

Ha vendégségben vagyok, megkárdezem mindig, hogy nem baj e ha meztelenül alszom ?

2012. nov. 16. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
96%
háát ez jópofa főleg ha férfiak is vannak a szállásadók közt:D:D
2012. nov. 17. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
68%

Én is általában meztelenül alszok.

És nem zavar ha valaki meglát.

Néha szokot olyan is lenni hogy miután felkelek még utána egy fél óráig meztelenül maradok.

Amúgy mindenhol meztelenül alszok.

2012. nov. 24. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
ha valaki jön vendégségbe akkor is úgy alszom ahogy szoktam, 1 póló aztán annyi. mivel nem 1 szobában alszunk a vendéggel mert elég nagy a ház így lehet ugyanúgy aludni
2020. dec. 22. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!