Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az ilyen anyukák nem gondolják...

Az ilyen anyukák nem gondolják, hogy ez már iszonyat túlzás?

Figyelt kérdés

Tudom, nincs közöm hozzá, meg "ha nem tetszik ne nézzem", ez világos.


Viszont Facebookon sok újdonsült anyuka ismerősöm van, és akarva akaratlanul a szemem elé tárul, hogy nem csak a csecsemőkről hanem a 2-3 éves gyerekükről készült pucér képeket is felrakosgatják, hogy milyen cukker meg jajelolvadok.

Nem gondolnak bele, hogy a gyerekülről készült meztelen képeket nem kéne közszemlére tenni?

Nem gondolják, hogy később a gyereknek ez ultragáz és kínos lesz?


Vagy csak én érzem ezt már erős túlzásnak?

Ti mit gondoltok erről?


Nyilván beállítottam már, hogy ne lássam a naponta felrakott 200 gyerekes/babás képet, de nem értem, hogy egyes szülők szerint miért oké az ha a csecsemő, vagy 1-2-3 éves gyerekük pucér bájait közszemlére teszik?



2019. júl. 27. 21:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
9%
Ultragáz? Ez a kifejezés ami igazán kínos.
2019. júl. 27. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
29%
Igen igen, ez tök gáz. Még a végén valaki felizgul rájuk... igaz barátom?
2019. júl. 27. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
92%
Függetlenül attól, hogy pucér -e vagy sem, én eleve azt tartom nagyon gáznak egyes fiatal anyukáktól, hogy minden egyes rohadt nap kitesznek minimum egy képet a gyerekről. Értem én, hogy cuki meg büszkék rá, de mi az istenért kell kiárusítani azt gyereket a lájkokért meg az affektálós, nyalizós, dicsőítő hozzászólásokért cserébe?
2019. júl. 27. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
22%
Ezt a csontot lerágtuk, akkor strandon zavart. Még valami??? Esetleg hogy miért fürdik meztelenül????
2019. júl. 27. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem is iszonyatosansosansosa.m gaz. Szerintem ennel gazabb dolog keresve se talalhatnek mint hogy MEZTELENUL lassak imIDEGEN gyerekeket. Fujjj bmeg fuj!
2019. júl. 27. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
93%
De gáz, és illetlenség. De ők gondolom, magukról is mindent megosztanak. Az is gáz.
2019. júl. 27. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
74%
Nyujtsunk be peticiot hogy aki a gyerekerol rak ki pucer kepet az magarol is mutasson pucer kepet. A kiszopott sebes csecs latvanyanal nincs izgalmasabb es borzalmasabb kivanatos latvany.
2019. júl. 27. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
89%
Ezért kell kikövetni mindenkit az első ultrahang kép posztolásakor.
2019. júl. 28. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
35%
Mindegy, 120 éven belül úgyis mind halott lesz. Nem csak az anyukák, hanem a most csecsemők is.
2019. júl. 28. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
14%
Szerintem nem gáz.
2019. júl. 28. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!