Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Volt már, hogy a totál ismeret...

Volt már, hogy a totál ismeretlenbe ugrottatok, hatalmas kockázatot vállaltatok?

Figyelt kérdés

Nagyon fáj, hogy az életben semmit se sikerült elérnem, amit akartam, sőt.

Most hatalmas fába vágtam a fejem, konkrétan levetettem magam a mélybe, ahol vagy megfog egy háló vagy ennyi volt.


Ti tettetek már ilyet?


2019. júl. 30. 14:24
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
"Ne féljünk nagyot lépni az életben, két kis ugrással nem jutunk át a szakadékon!"
2019. júl. 30. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
53%

ez hülye felfogás, hogy levetetted magadat

nem zuhanni kell és várni a csodára

hanem inkább felfele mászni, tenni azért, hogy közelebb juss a célodhoz és nem mélyre zuhanva várni, hogy mi lesz


ha így fogod fel, akkor ne csodálkozz, hogy nincs is háló, rajtad már az sem segítene a jelenlegi helyzetedben

2019. júl. 30. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Legjobb döntéseim voltak az ilyenek. Utólag így látom, közben persze elég sokat pánikoltam.
2019. júl. 30. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Érdekes, jelenleg madarat lehetne fogatni velem.

A reális kérdések (még) nem okoznak pánikot.

Pedig fogalmam sincs, technikailag hogyan fogom kivitelezni a dolgokat.


De az elmúlt években bárhogy küzdöttem, bárhogy próbáltam, totál kudarc volt minden, tehát muszáj volt ezt meglépnem.

2019. júl. 30. 14:32
 5/10 anonim ***** válasza:

én hatalmas kockázatot nem vállaltam, de nekem a szakmai dolgaimat csak siker övezi szinte

hobbiból lett szakma, aztán más téren hobbi, abból megint fizetős munka


szerencsére elég jól állok, de mivel hobbi szinten tanulok dolgokat (persze mélyebben belemegyek), így a nem felmért tudás miatt fizetős munka bevállalása mondhatni kockázatnak, de úgy vagyok vele, hogy mindent megoldok amit kell

2019. júl. 30. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Èn így érzem de nem tudom,hogy annak számít-e.Tovàbbtanulás önerőből,háttér nélkül.Belátható lehetősègek nélkül.
2019. júl. 30. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Bevállaltam egy cash-es képzést, mondván, hogy azzal, azt megtanulva változhat az életem. Képzés megvan, papír megvan, változás nincs. "Megérte"...
2019. júl. 30. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nem tudom, milyen élethelyzetben vagy. Én ezt akkor éltem át, amikor elváltam. Pici gyerekkel, egyedül.

Úgy éreztem, egy magas szikla peremén állok az éjszakában és muszáj előrelépnem, de közben nem tudom, hogy lezuhanok-e a mélybe vagy csak egy kis lépcsőfok van előttem.....de tudtam, hogy muszáj lépnem.

Megérte!:))

2019. júl. 30. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Itt önszántamból "ugrok", de azért, mert nagyon-nagyon nem érzem jól magam a jelenlegi helyzetemben.
2019. júl. 30. 21:19
 10/10 anonim ***** válasza:
Ne ijedj meg az ismeretlentől, legalább esélyt adtál egy jobb életnek.
2019. júl. 30. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!