Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egyes emberek miért akkor...

Egyes emberek miért akkor szeretnek füvet nyírni, fúrni, kalapálni stb. amikor mások még/már aludnak?

Figyelt kérdés

2019. júl. 30. 17:21
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
100%
Vannak ezzel többen így,például van egy ember akinek méhei vannak az álltalában mindig késő szokott füvet nyírni mert ilyenkor van rá lehetősége, van egy másik aki pedig sofőr heti 5-6 napot távol van de van olyan is amikor 12 napot aztán haza esik,szombati nap kb alszik, pihen maximum késő délután tér úgy mond magához, na akkor el kezdi mindig valamit csinálni ez álltalában mindig olyan dolog ami zajjal jár, például múlthéten vasárnap este 20-tól 21:30-ig vágtak a fát villanynál, ő azért csinálja így mert mindig kb ilyenkorra tudja jól érezni magát és kb akkorra lesz elég ereje.
2019. júl. 30. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 A kérdező kommentje:
Azért sokkal több ember van, aki éjszakától reggelig alszik, mint reggeltől délutánig/estéig
2019. júl. 30. 18:20
 23/26 anonim ***** válasza:
70%

Mert nekik úgy kényelmes, a többiek meg le vannak szarva.

Nálunk pl egy 90%ig süket öregember hallgatja a rádiót éjfélig, nyitott ablaknál, miközben nekem meg 6 körül kell kelnem a munkám miatt.

Nem kell erre más magyarázatot keresni, mint az, hogy ezek az emberek szarnak rád, szarnak az összes szomszédra, csak az a fontos, hogy számukra legyen minden tökéletes.

2019. júl. 30. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
100%
Mert akkor ér rá, nincs szabja.. Stb
2019. júl. 30. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 Sunshinedoll ***** válasza:
100%

1. Lehet, hogy napközben dolgozik, és akkor ér rá.

2. Melege van nappal.

3. Előtte egy órán át össze kell szednie a kutyasz-rt, hogy a fűnyíró ne darálja szanaszéjjel az udvaron, így kicsit megcsúszik vele.

4. Tapintatlan, és lesz-r másokat.

5. Nem tudom, milyen település, de falun pl. rendszeres, hogy az ember korán kell, megeteti az állatokat és nekilát a ház körüli munkának fél5-kor.

2019. júl. 30. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim válasza:

Mert akkor ér rá.

Ha kertes házban ( faluban laksz ha jól emlékszem ) laksz, tudhatnád, már 10.00 körül nagyon meleg van.


" panel lakó " de kertes vagyok. És bizony nem lehet a kertekbe kiszagolni : vajon kik vannak kint a szomszédok közül, és ki mikor óhajt aludni.

Hogy ne zavarjuk meg a sziesztáját.

Nem sűrűn, de volt hogy kánikula ide / oda, a betonozást be kellett fejezni.


Mellesleg volt hogy szerettem volna aludni délután, és ment az ehaj, csuhaj bulizás. ( egészségükre. azért van a kertje... azért is )

Nem kerestem meg a zene forrását, nem érdekelt. Nem aludtam, de pihenni tudtam így is...


Tudomásul kell vegyük, ez nem a " leszarom " hozzáállás.

És ha nem nyírunk füvet, mert jajj valaki pihen, elmarad, mert munkába kell mennie.

És aztán épp ha otthon van, esik az eső. fűnyírás napolva.

Aztán jön az allergia : nem nyírják a füvet!!!

Esetleg feljelentés.


És tovább lehetne ragozni.

2019. aug. 12. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!