Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tennétek, ha korlátlanul...

Mit tennétek, ha korlátlanul állna a rendelkezésetekre pénz?

Figyelt kérdés
2019. júl. 30. 21:12
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
36%
3. vagyok. Nézzél meg pár fotót skót kastélyokról, és rájössz. Meg Skóciában hűvös van, nem ilyen rohadt meleg.
2019. júl. 30. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
87%

Rengeteget jótékonykodnék, főleg a magyar kórházakra szorulna már rá egy kis korszerűsítés.

Persze nem akarok túlságosan szentfazéknak tűnni, nyilván magammal is törődnék. Annyit utazgatnék, moziznék, koncerteznék, színházaznék, könyvet vásárolnék, amennyit csak bírok :D

2019. júl. 30. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
73%
Félnék. Olyan vagyok sajnos. Nem attól, hogy másoknak kell a pénzem, az embert 500 Ft-ért is ugyanúgy leütik. Hanem hogy mindenből a legtutibiztosabbanbiztonságosat akarnám. Kicsiben kezdödne, mert úgy szokott. Legyen erősebb autód, hogy ne te halj meg a többi hülye miatt. Menj mindenhova autóval, hogy véletlenül se kelljen konfrontálódni, szar helyzetekbe keveredni idiótákkal. Legyen a kaja károsanyagmentes, bio, öko, miegymás. Mennél utazni, de mivel, hova. Megmigránsolnak, kitör a vulkáncunami, lezuhan a fapados terrorista. Szóval így megy ez a rengeteg pénzzel mindaddig, még végül egy lakatlan szigeten építteted magadnak az atombunkert, de szerencsére még mielőtt bezárkóznál bevisznek a zártosztályra. Én ilyen lennék. Most meg halál nyugalommal tolom a zacskós virslit főzés nélkül, és 110-el megyek a rozsdás kasznival autópályán. :D Nem hiszitek el, de közelebb van ez az élethez, mint a bármit megvehetek kategória. Nem vehetsz meg bármit, de bármi amit megvehetsz, elvesz abból, amit nem vehetsz meg. Azt tenném a korlatlan pénzzel, hogy bekorlátoznám még mielőtt elképzelném, hogy mit tennék vele. Mondjuk megszoroznám hárommal azt amiből eddig kellett élnem, a többit meg odaadnám másnak. De még azon is problémaznék, hogy miért nekem kellene eldöntenem kinek jár mennyi. Azért rossz a sok pénz, mert most ez áll legközelebb a hatalomhoz, a hatalom meg olyan, mint mikor az ördöggel alszol. Előbb-utóbb meg...
2019. júl. 30. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
80%
Felmondanék, kitanulnám a tőzsdézés, és egyéb ilyen dolgok fontos alapjait, majd tőzsdéznék nagyban, és azzal foglalkoznék.
2019. júl. 30. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
0%
Elkölteném mind.
2019. júl. 30. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
100%

Korlátlan? Megveszem minden céget, Megmentem a bolygót, környezet károsodó dolgokat megsemmisitem.

Aztán szépen felépítenek

2019. júl. 30. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
78%

Megkeresném álmaim lakását, és megvenném, lakberendezőkkel rendeztetném be, megvenném álmaim autóit (jó sok van), meg rengeteg ruhát és sminket. Aztán utazgatnék, rengeteg dolgot kipróbálnék mindenfelé. Mindent megvennék a barátaimnak és a családomnak, adakoznék állatmenhelyeknek.


21/L

2019. júl. 31. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
Ötös ne tegye.
2019. júl. 31. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
Utaznék, új lakásba költöznék, új autóm lenne, új ruhák. Az összes többit környezetvédelemre és állatmenhelyekre költeném. Mivel dolgoznom nem kellene, én is társadalmi munkát végeznék valamilyen menhelyen vagy madárparkban.
2019. júl. 31. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
Igyekeznék minden olyan ötletemet megvalósitani ami hasznára válik az emberiségnek
2019. júl. 31. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!