Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a véleményetek az életem...

Mi a véleményetek az életem twrvéről?

Figyelt kérdés
Amíg élnek a szüleim addig keményen dolgozom, sok pénzt félrerakok, majd ha a szüleim nem lesznek és barátok se akkor abból a rengeteg pénzből elindulok világot latni, keresni a helyemet a világban. Ha nem találom meg és elfogy a pénzem akkor felkötöm magam.

2019. júl. 20. 07:25
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
89%

Anyukám halálakor évekig voltam padlón, szóval ha szereted őket és nem lesznek más emberek sem az életedben, akkor lehet, hogy előbb kötöd fel magad, mint hogy bárhova mennél.


Amúgy szerintem nem jó ez a terv. Ha úgyis utazásra szánod a pénzt, akkor menj mindig akkor, amikor összegyűlik egy útra. Talán kevésbé leszel ilyen pesszimista, ha jó élményeket szerzel.

2019. júl. 20. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Elsőnek hasonlót kivánok. Remélem örömmel fognak segíteni.
2019. júl. 20. 07:33
 3/20 anonim ***** válasza:
24%
Utolsóval kezdd
2019. júl. 20. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Az nembaj hogy érzelmi analfabéta vagy, csak ne hírdesd. Még anonim oldalon se.
2019. júl. 20. 07:39
 5/20 anonim ***** válasza:

En olyan céllal hogy elszorjam nem tudnék félretenni akkor tényleg minek teszel félre?

En is ugy csinàlnàm hogy pl az éves nyaralàsra költeném akkor az éves összegyültet. De hogy több év alatt felgyült esetleg milliokat én elszorakozzak befektetés helyett, az kizàrt.


Amugy màsok halàla nem is adna semmihez nekem aktualitàst. Plane hogy azert/akkor szorakozzam mert meghalt vki. Nem "nyerészkedek" màsok halàlàbol. Nem is értem hogy lehet ilyennel összefüggest talalni.

Ha utazgazni akarsz miert màs halàlàtol teszed ezt függöve?

Es hogy az ut végén meg addig elsz mig van penz. Ennek megint mi ertelme akkor?

Volt hasonlo eset. Amikor asszem postas lenyulta az összes nyugdijat csak azert hogy eleteben egyszer kiszorakozza magàt gondtalanul es lazàn be is vàllalta a börtönt. Tudatosan elhatàrozta hogx azert a par gondtalaln napert vagy hétért neki ez megerte.


Tipikus szegensegi gondolkodas amikor megjön a havi fizu hogy egy hét alatt elverik mert addig az egy hetig van legalabb boldogsag es megerte dolgozni meg ehezni a tovabbi 3 hétben.

Es ezt minden honapban ismetlik.

Ezzel az elmelettel baj van.

2019. júl. 20. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
0%

3.

Nem azert hogy vedjem az elsöt de gondolom nem ment a szövegertelmezes.

Az elsö azt irta jo a terved de azzal hogy a vegen meghalsz azzal az ötlettel kezdj vmit azaz gondold at, mert a vége nem jo terv. Utazgatni élni okes, de meghalni màr nem.


Kezdj vele vmit- kifejezést nem érteni hogy mit jelent, hàt erre nincsenek szavak

2019. júl. 20. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

Habàr...nem irta oda tenyleg hogy vmit..

Csak azt hogy kezdj. Elözö kommentem sztorno

2019. júl. 20. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Nem szórakozásból utazgatnék hanem hogy megtaláljam a helyemet,ahol letelepedek.
2019. júl. 20. 07:46
 9/20 anonim ***** válasza:

De miert egy eselyt adsz magadnak?


En penz nelkül lattam vilagot.

Igy: külföldön olyan melokat neztem ahol napi heti fizu van es szallas annyival mentem ki hogy hazautra legyen nalam vonatra penz vissza ha beütne vmi gixer.


Itt irogattam a gyk-n hogy itthon megszünt a munkahelyem kerek 50 ezer ft im van azt most eljem fel mig nem talalok masikat vagy mibe fektessem be hogy kimasszak a gödörböl. Bevallaltam. Neten melokereses (amig küöföldre egy heten belül talalni munkat addig itthon honapokig küldözgethet az ember öneletrajzokat amugy pff)es azonnal hivtak is probanapra.

B tervnek masik külföldi melot is egyeztettem irogattam szigoruan külföldi közvetitöknek is (mert a magyar az atver)hogy legyenek kapcsolataim (c terv)


Es amikor màr javaban dolgoztam kint akkor esett be csak magyar telo az öneltrajzomra (asdig ehen is halhattam volna)es hivtak Mo-ra dolgozni. Megmondtam hogy kinti allast netto 200 ert talan itt hagyok, brahibol bevagtam ezt ugy se erdekel mar alapon- erre mit valaszoltak???rendben bele tudjuk kalkulalni a költsegekbe!! (De nem jöttem vissza megsem mert plane mar szerelmes is lettem en hülye igy maradt a külföldi betanitott melo hol itt hol ott eletmod a kenyelmes irodai otthoni helyett)

2019. júl. 20. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Közben az első kommentet törölték akinek szántam a harmadik kommentemet.
2019. júl. 20. 08:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!