Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha esetleg kötözködnek veled...

Ha esetleg kötözködnek veled munkahelyen vagy képzésen vagy bàrhol akkor te mit teszel?

Figyelt kérdés
Az is érdekelne ha nem vagyok valami félelmetes akkor hogyan lehet azt elkerülni hogy belém kössön egy vagy több proli? Sajnos ilyenek mindenhol vannak. És ha odàig fajulna hogy meg akarnak verni mit teszel? Ezt most csak kivàncsisàgból kérdezem, màs mit tenne.

2019. júl. 31. 13:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
47%
Menj olyan helyre, ahol nincsenek "prolik", vagy ne legyél olyan surmó, hogy a munkatársaidat prolinak nevezed.
2019. júl. 31. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
91%

Kíváncsi vagyok, mi vált ki belőlük olyan indulatot, hogy meg akarnak verni.


Ok nélkül nem veri meg egyik ember a másik, kivéve ha kisebbségi. De akkor meg a környéked rossz, menj nyugatabbra :D

2019. júl. 31. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
*másikat
2019. júl. 31. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
A munkahelyemen szerencsere inteligens emberek dolgoznak, szoval ilyen esett kizart. Viszont, ha az utcan latom, hogy rosszabb arcu egyenek közelednek felem, nem nezek rajuk, lefele nezek, de egyenletes tempoban haladok el mellettük. Ha megakarnanak verni, mivel nö vagyok elöször sikitoznek, aztan, ha senki sem jön a segitsegemre megprobalnek elfutni, ha ez sem jönne össze, akkor addig harcolnek ellenük, amig birok :D
2019. júl. 31. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
31%

#4:

Amazón! 😍

2019. júl. 31. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Vannak olyan emberek akik szavakkal kötözködnek aztàn ha visszaszólsz fenyeget hogy megver. Akàrmilyen helyen voltam eddig mindenhol akadtak ilyenek is. Most nincs ilyen problémàm, csak màr elöre készülök az ilyenek ellen.
2019. júl. 31. 14:15
 7/11 anonim ***** válasza:
Mondd azt neki, hogy oké, verjél meg, megyek rendőrség, látlelet, mész a sittre te őstulok.
2019. júl. 31. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Valami oka biztos van hogy beléd kötnek... Ha meg nincs akkor ne foglalkozz vele. De ha nem állsz ki magadért így is fog menni.
2019. júl. 31. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Visszahúzódó személyiségem van ez az oka. Kiàllok magamért olyankor akarnak ütni.
2019. júl. 31. 16:02
 10/11 anonim ***** válasza:
Körülöttem nők vannak, így verekedés még nem volt (lehet, hogy sajnos). B×tatás annál inkább. Cserébe kitettem neki egy cikket, amitől elgondolkodhatott. Utána mégegyszer megtettem ezt.
2019. júl. 31. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!